Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech.

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem.

Křenovice-Pačlavice 3:1

Křenovice : Pačlavice 3:1 (2:0)

V neděli 24.5. 2009 jsme zajížděl i na hřiště do Křenovic, které se pohybují na prvním místě tabulky

První poločas utkání byl zcela pod taktovkou domácího týmu, pačlavští hráči se do hry prakticky nedostali. Do vedení šel soupeř po chybě v naší obraně v 16. min. 0:1. Soupeř ukázal, že není na špici tabulky náhodou a ve 27. min po další hrubce v obraně navýšil střelou k tyči na 0:2.

Druhý poločas byl pro hostující fanoušky mnohem pohlednější. Soupeř, který měl po prvním poločase nahráno se nemusel nikam hnát. náš tým se postupně otřepal a snažil se kombinovat. Hřebík do pačlavské rakve přišel ve 49. min. kdy soupeř navýšil na 0:3. V 52. min. zahrál jeden z domácích obránců rukou ve vápně následovat měl pokutový kop, ale rozhodčího asi oslnilo slunce. Nutno říct, že za stavu 3:0 pro Křenovice mohl rozhodčí penaltu bez výčitků svědomí odpískat. V 54. min. se rýsovala pohledná akce Pačlavic, M. Judas zasekl a následně nahrával na M. Špatinu jeho střela ale mířila vysoko nad konstrukci domácí branky.O minutu později snížil stav M. Špatina střelou z hranice velkého vápna na 3:1 pro Pačlavice. Soupeř neponechal nic náhodě a vytězství si bez větších problému pohlídal.

branka Pačlavic: Špatina

Sestava Pačlavic:

Dopita

Hádlík         Jaroš (Sypěna)    Kapounek         Juřík

Grepl (Judas)        Pučan            Kroupa        Vlček

Špatina           Hýsek (Hanák)

Vladimír Keršner ml., trenér Pačlavic: "Opět jsme v zápase venku nepřekročili náš stín, bezduchý výkon v 1. poločase, kdy jsme nevystřelili na bránu to jen dokumentuje. Hráči nejsou schopni v zápasech na hřištích soupeřů vydat ze sebe ani 50% toho co doma. Opět jsme si body nezasloužili a podobně jako před 14 dny v Bošovicích jsme až ve 2. půli dokazovali, že fotbal hrát umíme. Rozhodly dvě hrubice  v obraně a tak kvalitní soupeř jako jsou Křenovice už nedovolil utkání zdramatizovat."