Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech.

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem.

Pačlavice-Kobeřice 2:1

Pačlavice-Kobeřice 2:1 (1:1)

branky Pačlavic: Pučan 2

Ve 25. kole okresního přebotu tentokrát netradičně v sobotu přivítal náš tým na domácím hřisti družtvo Kobeřic, které okupují spodní příčky tabulky.

Do utkání vstoupil lépe soupeř, který naše hráče dostával často i pod tlak. V 10. min. zahrával soupeř přímý kop, jeho střela šla těnad konstrukci branky. Do vedení šel soupeř ve 13. min. po centru, osamocený hostující útočník měl už lehkou práci 0:1. Hra Pačlavic se po obdržené brance pomalu zlepšovala. O vyrovnání se postaral v 18. min. po rohovém kopu hlavou Z. Pučan 1:1. Ve 32. min. se ke střele dostal M. Hýsek, následnou hlavičku Z. pučana hostující brankář pohotově vyraz ven z branky. Ve 45. min. zahrávali pačlavice přímý kop z hranice velkého vápna, ale M. Špatina mířil do náručí hostujícího brankáře.

Druhý poločas byl pro domácí fanoušky o poznání lepší. V57. min. zahrával přímý kop Z. Juřík, jeho střela byla odražena zdí soupeře. Do vedení Pačlavice dostal Z. Pučan v 68. min. po přímém kopu 2:1. V pačlavicích se už stav zápasu nepřepisoval, body tak zůstali na Krátké.

Sestava Pačlavic:

Dopita

Hádlík         Sypěna    Kapounek         Juřík

Judas        Pučan            Kroupa        Vlček (Hanák)

Špatina (Grepl)            Hýsek (Doležel)

Vladimír Keršner ml., trenér Pačlavic: "Zápas jsme nezačali vůbec dobře, protože jsme se přizpůsobili hře soupeře. Nakopávanými dlouhými míči jsme na mokrém terénu neměli proti výrazně vyššímu soupeři šanci. Dostali jsme se pod tlak, ze kterého rezultoval gól soupeře. Opět jsme nepřistupovali těsně k hráčům, a to se okamžitě vymstilo. Po obdržené brance jsme konečně dali míč na zem, zlepšili jsme pohyb, což dokonale obrátilo vývoj hry. Zhruba od 20. minuty už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a jen špatně řešené šance zapříčinili poločasový nerozhodný výsledek. V druhé půlce jsme pokračovali v kvalitním výkonu a naprosto zaslouženě jsme utkání dovedli do vítězného konce."

A1A2501VícemiliceVážany2:2 (1:1)100
Branky: Novotný František, Vrána Jiří - Hladík Karel 2; Rozhodčí: Kratochvíl Milan, Staroba Jan, Vrbka Lukáš

A1A2502ŠvábeniceBošovice7:1 (5:0)170
Branky: Pokorný Jiří 2, Jiříček Martin 2, Hrda Zdeněk, Jiříček Josef, Gruber Milan - vlastní; Rozhodčí: Štrajt Jindřich, Müller Jan, Boda Vladimír

A1A2503BrankovicePustiměř2:0 (1:0)60
Branky: Proniuk Radim, Tylšar Michal; Rozhodčí: Adámek Jan, Navrátil Antonín

A1A2504NesoviceKřenovice3:3 (1:1)100
Branky: Machálek David, Mašlik Bohuslav, vlastní - Rotrekl Jan 2, Benda Tomáš; Rozhodčí: Jůn Ladislav, Smutník Josef, Hromek David

A1A2505PačlaviceKobeřice2:1 (1:1)132
Branky: Pučan Zdeněk 2 - Karásek Antonín; Rozhodčí: Novotný Josef, Marek Daniel, Müller Jan

A1A2506NěmčanyKřižanovice2:5 (0:3)65
Branky: Andrla Luboš, Lukášek Michal - Řihák Pavel 2, Marek Milan, Kohoutek Jiří, Brožina Vít; Rozhodčí: Šebesta Jan, Levíček Lumír, Adámek Jan

A1A2507LysoviceLetonice2:0 (1:0)50
Branky: Höfer Marek, Ambroz Lukáš