DOROST BARÁŽ: Kobeřice vs. Pačlavice - 2:2

Kobeřice vs. Pačlavice - baráž         2:2 (1:0)

Branky: Grepl 2

Po domácí výhře jsme jeli do Kobeřic potvrdit postupové ambice do 1. třídy. Začali jsme ve stejné sestavě jako v domácím zápase. Soupeř vyrukoval s obrovským tlakem, který zúročil hned ve čtvrté minutě ve vedoucí branku. Nedůsledně jsme totiž odvrátili míč z pokutového území a soupeř trestal nechytatelnou bombou.

Celkem rychle jsme se oklepali z šoku a vyrovnali hru. Hra se přelévala nahoru dolu a pomalu jsme získávali převahu. Největší šance na vyrovnání se zrodila asi v 35. minutě, kdy po rohu Martina Grepla napálil odražený míč do tyče Tom Cigánek.

Ve druhém poločase náš výkon gradoval. Přibývalo šancí, zlepšila se kombinace a bylo jen otázkou času, kdy padne vyrovnávací gól. V 62. minutě se svou dravostí prosadil Pavel  Doležel, přešel přes obránce, ten ho v pokutovém území fauloval a z nařízené penalty nedal Martin Grepl gólmanovi domácích nejmenší šanci. Vyrovnávací gól nás posadil ještě pevněji do sedla a soupeř si pomáhal čím dál častěji nedovolenými zákroky. Po hrubém faulu byl vyloučen za druhou žlutou kartu kapitán domácích a v zápětí na to, v 69. minutě vyslal po samostatné akci za hranicí pokutového území nechytatelnou střelu do levé šibenice Martin Grepl. Byla to opravdu výstavní branka. Zvýšit náskok jsme mohli Luďou Navrátilem, který se po kolmé přihrávce objevil sám před brankařem, který mu bravurním zákrokem zabránil ve skórování. Soupeři se podařilo vyrovnat po vymyšlené penaltě v 89.minutě.

Sestava:

Kocourek J.

Vrána L.                               Dostalík P.                            Navrátil P.                             Cigánek T.

(Dostalík V.)

Petřek M.                              Hladký Š.                              Grepl M.                                Vincenec D.

(Navrátil L.)

Doležel P.                              Bulant M.

(Vybíral M.)

Komentář k zápasu: Mich Bronislav

Děkuji všem hráčům za předvedený výkon a bojovnost hlavně ve druhém poločase. Čeká nás ještě hodně práce, abychom se vyrovnali soupeřům v I.třídě, pokud tam budeme postupovat.