Obec
Pačlavice
        

   

              
 
Pačlavice-Nesovice 2:2 aneb první ztracené body doma

Sestava Pačlavic: Dopita, Vlček, Hádlík, Kapounek , Sypěna (Juřík 60. min.), Pučan, Handl, Kroupa,(Gavenda 80. min.) Hýsek (73. Tilšer), Špatina, Judas
Komentář :    Hned v 5. min. zahrával soupeř přímý kop, ale domácí brankář L. Dopita byl pozorný a míč zkrotil. Hra byla vyrovnaná bohužel ale na naší straně trošku vázla komunikace, a tak se soupeř dostával do nebezpečnějších situací před brankou. Osmělili jsme se až v 17. min., kdy se ke střele z otočky dostal M. Judas, míč však směřoval nad konstrukci branky. Hosté hrozili hlavně ze standartek, ale domácí vše zvládali. Ve 30. min. zahrával D. Vlček přímý kop, ale hostující brankář míč chytil. Skóre se poprvé měnilo v 35. minutě, kdyl M. Judas střelou k tyči po přihrávce Z, Juříka překonal brankáře hostů. Do druhé půle šel náš tým s úmyslem udržet  výsledek, a případně ještě nějakou branku přidat.Jako první o sobě dal vědět soupeř po přetaženém centru ale míč branku netrefil.V 52. min. se ketřele dostal I. Handl soupeř míč zblokoval na roh. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a z platonické převahy Pačlavic uhodilo nakonec na druhé straně. V 73. min. soupeř po sérii přihrávek vyrovnal na 1:1.V 75. min. se ale hosté dopustili hrubé chyby v obraně, kterou I. Handl dokonale potrestal a vrátil tak vedení na naši stranu 2:1. Tahle radost netrvala moc dlouho a za další 2 minuty prošel Maruška obranou Pačlavic jak nůž máslem a střelou do šibenice vyrovnal na 2:2. Pačlavice vše vrhly do útoku a měli ještě 2 tutovky, ale bez výsledku, a tak utkání skončilo remízou 2:2.  

 

 
Obec
Pačlavice