Obec
Pačlavice
        

   

              
 
Vícemilice-Pačlavice 1-2 aneb, jak se vozí body z hřiště vedoucího celku
Vicemilice:Pačlavice 1:2 (0:1)
 Střelci branek Pačlavic: Špatina , Doležel
 Sestava Pačlavice: Keršner, Vlček, Hanák, Sypěna, Juřík , Hýsek(85. min. Novák), Kroupa, Pučan, Kapounek, Judas(75. min. Doležel), Špatina (88. min. Sapara)

V 8. kole okresního přeboru jsme v ranních hodinách zajížděli do Vícemilic, které okupují první místo v tabulce. První poločas byl pod taktovkou našeho týmu. Do první akce se dostal již ve 2. minutě  Marcel Špatina, který využil nedorozumění v obraně Vícánek a uklidil míč do sítě, bohužel rozhodčí odpískal nikdo neví co a góĺ neuznal. V 10. min. zahrozil soupeř po chybě v obraně, ale míč napálil jen  do Vl. Keršnera , který musel být později ošetřen. V 15. min. se ke střele dostali opět domácí, ale brankář Vl. Keršner střelu vytáhl na roh. Ve 26. min. se náš tým ujal vedení, když po přihrávce Z. Pučana  obstřelil  domácího brankáře M. Špatina 0:1. Ve 30. min. se ocitl sám před brankářem M. Judas , dobíhající obránce ho srazil, většina hostujících diváků reklamovala penaltu, rozhodčí však nařídil odkop. V závěru poločasu se dostal odražený míč k Z. Juříkovi , který vystřelil, domácí brankář s touto střelou neměl problémy. Do druhé půle domácí ještě více začali nakopávanými míči dostávat naše hochy pod tlak, a tak jsme hrozili pouze z brejků. Optická převaha domácích dlouho k ničemu nevedla. Bohužel v  60. min. se po rohovém kopu nádherně trefil do horního rohu domácí Fajtl a vyrovnal na 1:1. Tahle branka domácí ještě více povzbudila a jejich aktivita se projevovala hlavně ve standartních situacích. V 75. minutě sundal Keršner míč z hlavy domácího útočníka po rohovém kopu a v 80. minutě zneškodnil přímý kop z 25. metrů. Rozhodli nakonec naši hráči, když po rychlém brejku si zaběhl na pravé křídlo M. Hýsek a nikým neatakován poslal krásný centr na teprve 15-letého Pavla Doležela, který předběhl domácího obránce a hlavičkou přehodil domácího brankáře a zajistil nám tak 3 cenné body.

 

 
Obec
Pačlavice