Hoštice "A" - Pačlavice "B" 0:2 (0:0)

Sezona 2016-2017 podzim                                                               Okres Vyškov 3. tř. sk. A

2. kolo 14. 8. 2016

Hoštice "A" - Pačlavice "B" 0:2 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Smutník Josef

Sestava hosté:

30 Keršner Vladimír

14 Navrátil Marek      9 Navrátil Luděk        2 Dostalík Ondřej       3 Kocourek Tomáš

6 Vincenec David      16 Kuchtík Jan           7 Kapounek Zdeněk              8 Božák Jan

11 Bulant Marek        10 Jiříček Martin

Náhradníci: 12 Soldán Jiří, 15 Vajda Radek

Branky: 53´ Dostalík Ondřej, 58´ Bulant Marek

Přihrávky: Vincenec David, Soldán Jiří

Karty: neuděleny

Střídání: na hřiště: Soldán Jiří, Božák Jan, Bulant Marek, Jiříček Martin

ze hřiště: Božák Jan, Kuchtík Jan, Bulant Marek, Jiříček Martin

Slovo po utkání:

Petr Drlík, trenér: Vyrovnaný zápas trpěl neproměňováním našich vyložených šancí.

Mirka Soldánová a Broňka Navrátilová z pozice diváka: Škoda promarněných šancí v prvém poločase. Mužstvo mělo překvapivě několik velmi vydařených přihrávek do náběhu útočníků. Musí se ale pokračovat v nastaveném výkonu a vydržet do konce sezóny.

Souhrn:

V utkání bylo poprvé využito nové pravidlo střídání tzv. hokejovým způsobem, který umožňuje více využívat hráče z lavičky. Škoda, že v našem případě lavička nebyla početná, nepostrádala ale kvalitu.

K vlastnímu zápasu:

V prvém poločase měli domácí ve hře mírně navrch, dalece více šancí ke vstřelené branky si však vypracovali hosté. V tutovkách se postupně vystřídali dvakrát David Vincenec, dále Marek Bulant, Martin Jiříček a Tomáš Kocourek.

Ve druhém poločase jsme soupeře nepustili do hry a dvě z našich dalších šancí jsme dokázali proměnit. Objevili jsme také nového brankáře, mezi tyče se postavil Lála Keršner a zachytal spolehlivě.