Pačlavice "B" - Habrovany 4:0 (2:0)

Sezona 2016-2017 podzim                                                 Okres Vyškov 3. tř. sk. A

3. kolo 21. 8. 2016

 

Pačlavice „B“ – Habrovany                                                4:0 (2:0)


Hlavní rozhodčí: Stuchlík Vladislav

 

Sestava domácí:

                                               1 Pokorný Tomáš

  6 Vincenec David        9 Navrátil Luděk      2 Dostalík Ondřej     3 Kocourek Tomáš

       7 Grepl Martin      5 Brablík Jakub       4 Vincenec Tomáš       8 Božák Jan

                             11 Bulant Marek          10 Jiříček Martin

 

 

Branky: 21´ Jiříček Martin, 41´ Soldán Jiří, 58´ Bulant Marek, 75´ Božák Jan

Přihrávky: 21´ Brablík Jakub, 41´ Jiříček Martin, Navrátil Dan

Karty: domácím neuděleny

 

Slovo po utkání:

 

Jirka Soldán, hrající trenér:

Hlavní spokojenost, že k zápasu nastoupilo díky hokejovému střídání všech šestnáct hráčů. Samotný výsledek vypadá jednoznačně, ale soupeř dal dvě tyče a nový brankář Tomáš Pokorný nás v průběhu zápasu několikrát podržel. Chyběl Kapounek a na hře to bylo znát, nebyl klid při rozehrávce našich akcí.

Na závěr děkuji všem hráčům za snahu a bojovnost.

 

Josef Špatina, bývalý hráč a stabilní divák na všech utkáních našeho A i B mužstva:

Spádu utkání pomohla nová úprava pravidel s hokejovým střídáním hráčů. Po opatrnějším začátku se hra dostala pod naši kontrolu, škoda jenom spousty zkažených přihrávek. V tom se mužstvo od jara moc nezlepšilo.

 

Souhrn:

Prvé minuty zápasu probíhaly za mírné převahy hostů v poli, zhruba po čtvrt hodině se začali prosazovat domácí. Jejich snahu korunoval po přihrávce Kuby Brablíka hlavičkou Martin Jiříček a těsně před přestávkou po přihrávce Jiříčka, kterou Dan Navrátil prodloužil hlavou, skóruje Jirka Soldán. Jedinou šanci hostů v tomto poločase byl lobovaný míč, který Luděk Navrátil stačil vyhlavičkovat z prázdné branky.

Začátek druhé půle jsme zahájili náporem a střelami Marka Navrátila, Kuby Brablíka a Martina Jiříčka, prosadil se však až po individuální akci Marek Bulant a po zmatcích v hostující obraně pak Honza Božák. Šance měli i hosté, kteří nastřelili v 71´ a 76´ tyčku branky a v 85´ nás bravurním zákrokem podržel Tomáš Pokorný.

Za náš tým nastoupili i dva hráči A kádru Martin Grepl a Marcel Špatina, kteří svým pohybem a technikou dovedli rozběhat hostující obranu a uvolnit prostor dalším našim hráčům.

Pochválit si troufnu obrannou hru Tomáše Kocourka, Honzu Božáka a až na dva kiksy i Luďu Navrátila na místě stopera.

K dalšímu zápasu zajíždíme v sobotu 27. 8. do Dědic, utkání začíná v 16:30 hodin.

Bocian