Sezona 2016 – 2017, podzim – 4. kolo, 1. B třída skupina A, 27. 8. 2016

Sestava:                                   29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš          3 Knap Petr                 8 Dostalík Petr              7 Vlček David (81´ Vincenec T.)

11 Grepl Martin        6 Pučan Zdeněk  4 Veselý Leoš (29´ Jiříček J.)    9 Špatina Marcel

10 Doležel Pavel

Náhradníci: 12 Jiříček Josef, 13 Vincenec Tomáš

Žluté karty: Kozák

Rozhodčí: hlavní - Kotala Dominik, 1. asistent - Prokop David, 2. asistent - Pojsl Jakub

Start začal ve velkém stylu. Už v druhé minutě skončila tvrdá střela z vápna jen těsně nad. Golman by se ani nepodíval. V šesté minutě už jsme prohrávali 1:0. Kolmici za obranu proměnil ke vzdálenější tyči Pařízek. O chvíli později vybojoval Grepl míč, přihrál Pučanovi, ale k jeho centru se Doležel nedostal. Další Greplův centr skončil v náručí golmana. Na 2:0 zvyšoval v 11. minutě Kučera, kterému dala naše obrana po centru z levé strany spoustu času na zpracování.  Doleželův centr skončil opět jen v náručí golmana. Vzápětí hasí šanci domácích na poslední chvíli Knap.  17. minuta, Caldaroni – 3:0. Kozák jde na pravou zálohu a Grepl na hrot. Ve 29. minutě střídá Veselého Jiříček, Kozák se posunuje do středu zálohy a Grepl se vrací na pravou zálohu. Ve 34. minutě vyslal naší první střelu na branku Špatina. O chvíli později hasí Vlček další šanci domácích.  Vzápětí dostává Kozák žlutou kartu za faul. Před koncem poločasu posílá Doležel nadějný centr, ale Jiříček se k zakončení nedostal.

V úvodu druhé půle nás domácí na několik minut přišpendlili do naší šestnáctky a vyústěním tohoto tlaku byl gól Zedníčka, kterým zvýšil na 4:0. V 58. minutě prostrčil míč mezi obránce Doležel Greplovi, jehož střela šla bohužel mimo. O chvíli později se do nadějné pozice dostal Doležel, ale jeho střela ani dorážka k brankaři nepronikly. V 61. minutě zazvonilo po rohu naše břevno a v 78. minutě, přes veškerou snahu Vitoula, uzavřeli domácí gólový účet na 5:0.

Dnešní soupeř byl o třídu i dvě lepší a zaslouženě zvítězil. My můžeme být rádi, že nevezeme domů ještě větší "ranec". Příští sobotu 3. září nás čeká v 16:00 hodin na domácím hřišti duel s Babicemi. To bychom měli i pro znovunavození psychické pohody naplno bodovat.