Dědice - Pačlavice "B" 2:2 (2:2)

Sezona 2016-2017 podzim                                                                Okres Vyškov 3. tř. sk. A

4. kolo 27. 8. 2016

Dědice – Pačlavice „B“                                                       2:2 (2:2)

Hlavní rozhodčí: Pecher Lukáš

Sestava hosté:

1 Pokorný Tomáš

2 Dostalík Ondřej        4 Kyas Kamil              9 Navrátil Luděk          3 Kocourek Tomáš

6 Vincenec David        7 Kapounek Zdeněk           5 Brablík Jakub           8 Božák Jan

11 Bulant Marek          10 Jiříček Martin

12 Soldán Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Pozdíšek Miroslav, 15 Vajda Radek, 16 Kuchtík Jan

Branky: 28´ Božák Jan, 45´ Bulant Marek

Přihrávky: 28´ Jiříček Martin, 45´ Soldán Jiří

Karty: ŽK 82´ Brablík Jakub

Slovo po utkání:

Zdeněk Kapounek, střední záložník a stabilní opora mužstva:

Zlatá remíza. U mužstva se nikdo neflákal, kluci dřeli.

Luděk Navrátil st., dnes v roli diváka:

Sehráli jsme slušné utkání, domácí byli o něco lepší, ale nakonec jsme se rozešli po spravedlivé remíze. Šance na vítězství byly na obou stranách.

Souhrn:

Po celé utkání byli domácí dalece nebezpečnější v útoku, kde těžili ze standartních situací a dobré souhry dvou vysunutých útočníků. V obraně ale měli spoustu okének, takže neproměněné gólové šance byly na obou stranách.

Jako první jsme šli do vedení v polovině prvého poločasu, když nákop obrany prodloužil hlavou Martin Jiříček na Honzu Božáka, který otevřel skóre. Domácí pak přitlačili a tři minuty po naší vstřelené brance vyrovnávají po rohovém kopu hlavou na 1:1. Jejich tlak pokračoval a za dalších sedm minut otáčí zápas, když se po jednoduché akci a pěkné uličce dostávají do vedení. Ve 45. minutě jsme dokázali odpovědět, po křídle unikl David Vincenec, centr přetáhl na druhou stranu hřiště na volného Jirku Soldána, ten vrací do pokutového území, kde si místo udělal Marek Bulant a vyrovnává na 2:2.

Druhý poločas již skóre nezměnil, i když k tomu bylo několik příležitostí na obou stranách. A tak jedinou změnou byla žlutá karta, kterou dostal Kuba Brablík za faul.

Do Dědic jsme odjížděli s určitými obavami, první mužstvo tabulky s impozantní brankovou nadílkou čtrnácti branek ze dvou zápasů a domácí prostředí je řadily do role vysokého favorita. O to víc musíme ocenit výkon našich hráčů, jejich bojovnost a zodpovědnost v plnění taktických pokynů trenéra.

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti v neděli 4. září 2016, kdy nám od 15:30 hod. bude soupeřem mužstvo Opatovice „A“.