Pačlavice "B" - Opatovice "A" 4:1 (0:1)

Sezona 2016-2017 podzim                                                               Okres Vyškov 3. tř. sk. A

5. kolo 4. 9. 2016

Pačlavice „B“ – Opatovice „A“                                                     4:1 (0:1)

Hlavní rozhodčí: Rek Lubomír

Sestava domácí:

1 Knap Petr

6 Vincenec David      2 Dostalík Ondřej       9 Navrátil Luděk        3 Kocourek Tomáš

14 Pozdíšek Miroslav   7 Kapounek Zdeněk             5 Brablík Jakub          8 Grepl Martin

11 Bulant Marek        12 Vincenec Tomáš

10 Jiříček Martin, 13 Navrátil Daniel, 15 Navrátil Marek, 16 Kuchtík Jan

Branky: 52´ Grepl Martin, 69´ Vincenec Tomáš, 79´ a 87´ Navrátil Daniel

Přihrávky: 52´ Kuchtík Jan, 69´ Bulant Marek, 79´ Grepl Martin, 87´ Jiříček Martin

Karty: ŽK 51´ Jiříček Martin

Slovo po utkání:

František Přibylík, předseda FK:

Po nevyrovnaném prvém poločase jsme soupeře ve druhém poločase přehrávali a po srovnání skóre ovládli hřiště. Posledních 20 minut se odehrávalo plně v naší režii. na začátku poločasu měli hosté vyložené šance, ale nedali.

Martin Grepl, naše tradiční výpomoc z „A“ mužstva:

První poločas jsme neměli hru pod kontrolou a dostali zbytečný gól. Ve druhém poločase se dal míč na zem, začalo se hrát po krajích a soupeře jsme jednoznačně přehráli. Tento poločas byl diametrálně odlišný od prvého, škoda, že áčko hru po krajích málo využívá. Já jsem si konečně zahrál fotbal.

Souhrn:

Zápas začal se zpožděním pětadvaceti minut, zmeškal rozhodčí. Než jsme se stačili na hřišti rozkoukat, propadl při bránění Tomáš Kocourek a hosté se ujali ve čtvrté minutě vedení 0:1.

Na začátku druhého poločasu nastřelili hosté břevno a následně se ocitli v dobré pozici, kterou ale nezakončili. Domácí se postupně zlepšovali, zpřesnili přihrávky, začali hrát po křídlech a výsledkem byl vyrovnávací gól Martina Grepla v 52. minutě. Tlak Pačlavic pokračoval, šanci po rohovém kopu měl Tomáš Kocourek, jehož hlavičku vytáhl z brankové čáry hostující obránce.

Hosté ještě jednou zahrozili tvrdou střelou, při které se vyznamenal v brance Peťa Knap a dorážený míč orazítkoval břevno. Po této šanci zůstalo na hřišti pouze jedno mužstvo a to domácí, kteří postupně zvyšovali náskok na konečných 4:1 jednou brankou Tomáše Vincence a dvěma Dana Navrátila. Naše výhra byla zasloužená a zpečetit ji ještě mohl Martin Grepl, který minutu před koncem sám nastřelil pouze brankáře. V průběhu tohoto poločasu byly uděleny i dvě žluté karty po jedné na obou stranách za fauly.

V tomto utkání se s kolektivem rozloučil Jakub Brablík, který se vydává na „Cestu kolem světa“, takže mu přejeme vše nej.

Další zápas sehraje naše béčko v neděli 11. 9. 2016 od 16:30 hod. na hřišti v Kučerově.