Podolí – Pačlavice „A“                    2:0 (0:0)

Sezona 2016 – 2017, podzim – 6. kolo, 1. B třída skupina A, 10. 9. 2016

Sestava:                                        29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš               8 Dostalík Petr            7 Vlček David           4 Knap Petr

11 Grepl Martin        6 Pučan Zdeněk          3 Bleša Marek (69´ Kozák)     10 Doležel Pavel

5 Jiříček Josef              9 Jiříček Martin (78´ Vincenec)

Náhradníci: 12 Vincenec Tomáš, 13 Kozák Patrik, 14 Kyas Kamil, 15 Dostalík Ondřej, 16 Bulant Marek

Žluté karty: Doležel

Rozhodčí: hlavní – Musil Lukáš, 1. asistent – Hrubý Josef, 2. asistent – Čep Radim

Naše sestava dnes opět doznala významných změn. Mara Bleša i Pavel Doležel pozvedli hru zálohy a Tom Kroupa skvěle hlídal Kuropatu. Bohužel opět se projevovala nejistota stoperů při rozehrávce. Vinou toho se Zdeňa Pučan dostal do kombinace až po dvaceti minutách. Měli jsme o něco více ze hry, ale protože svoje tutovky neproměnili ve 30. minutě Pepa Jiříček ani ve 40. minutě Peťa Dostalík, skončil poločas 0:0. Pravdou je, že jsme si zasloužili vést alespoň o jednu branku.

Po přestávce využili domácí zaváhání naší obrany a po střetu našeho gólmana s útočníkem se pískala penalta. Mira tentokrát nechytil. První vážnější situace před naší brankou a prohráváme 1:0. V 57. minutě mířila jedovatá střela jen těsně nad naši branku. Třetí vážnější akce fotbalistů Podolí směrem k naší brance, kdy naše dezorientovaná obrana selhala, znamenala vedení domácích 2:0. V 90. minutě spálil po pasu Pučana další tutovku Grepl.

Ve druhé půli jsme většinu hrací doby pobývali na polovině domácích, a přesto jsme prohráli. Pravdou je, že brankových příležitostí jsme si, stejně jako soupeř, moc nevytvořili. Dostali jsme lekci z produktivity. Domácí celý zápas poctivě odbránili, trpělivě čekali na svoje šance a ze tří příležitostí dvě proměnili. Dobrý výkon předvedl Tom Kroupa, který až na jeden případ, vymazal nebezpečného Kuropatu. Velmi dobře zahrál ve středu zálohy Marek Bleša. Pavlu Doleželovi to dnes více sedělo na záloze než na hrotu. Celkový herní projev mužstva už byl mnohem lepší. Snad budeme příští sobotu 17. 9. 2016 na domácím hřišti proti Slovanu Brno konečně bodovat. Zápas začíná v 15:30 hodin.