Kučerov - Pačlavice "B" 1:3 (0:0)

Sezona 2016-2017 podzim                                                   Okres Vyškov 3. tř. sk. A

6. kolo 11. 9. 2016

Kučerov – Pačlavice „B“                                                    1:3 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Rek Lubomír

Sestava hosté:

23 Knap Petr

6 Vincenec David        9 Navrátil Luděk          4 Kyas Kamil           3 Kocourek Tomáš

2 Dostalík Ondřej          7 Kapounek Zdeněk          8 Grepl Martin             16 Kuchtík Jan

11 Bulant Marek          10 Jiříček Martin

5 Vlček David, 12 Soldán Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Jiříček Josef

Branky: 61´ Bulant Marek, 87´ Jiříček Martin, 88´ Grepl Martin

Přihrávky: 61´ Jiříček Martin, 87´ Vlček David, Grepl Martin, 88´ Vajda Radek, Jiříček Martin

Karty: ŽK 14´ Grepl Martin, 42´ Navrátil Daniel, 45´ Jiříček Josef

Slovo po utkání:

Staňa Zdražil, dnešní divácké překvapení na hřišti soupeře:

Vyrovnaný zápas s posledním mužstvem tabulky. V poločase mi zlepšilo náladu výborné cigáro, jako opravdový kanonýr nezklamal Marek Bulant, který otevřel sérii branek. Závěr zápasu patřil Pačlavicím.

Honza Božák, hráč základního kádru, tentokrát po návratu z dovolené pouze mezi diváky:

Na hru se oboustranně nedalo dívat, spousta nepřesností a neproměněných šancí. Měli jsme víc štěstí než soupeř, ke konci i více sil, což se projevilo na výsledku.

Souhrn:

V začátku zápasu se v prvé šanci ocitli domácí, jejichž umístěnou střelu výborně vychytal Petr Knap. Odpověděli jsme šancí Martina Jiříčka, jehož hlavičku po rohovém kopu vytlačil hlavou z prázdné branky domácí obránce. V dalším průběhu tohoto poločasu mimo série žlutých karet na obou stranách, šance Kučerova, jehož útočník netrefil ze dvou kroků naši prázdnou branku a dvou neproměněných možností Soldyho k vidění moc nebylo. Obě mužstva se předháněla v nepřesnostech, což překvapilo hlavně u hostů posílených o hráče A kádru.

Druhý poločas jsme začali o něco lépe a po přihrávce Martina Jiříčka se tvrdou střelou prosadil Marek Bulant. Pak naše hra upadla opět do podprůměru, nepřesnými přihrávkami jsme povolili domácím tlak, z čehož vytěžili křížnou střelou z poloviny trestného území vyrovnání na 1:1. Potom se nebylo opět na co dívat až do 87. minuty, kdy David Vlček vyslal krásnou kolmici na nabíhajícího Martina Grepla, který přihrál před branku na o samotě stojícího Martina Jiříčka, ten nezaváhal a otáčí skóre na naši stranu. Utahaného soupeře dostal definitivně do kolen další pas, tentokrát střídajícího Radka Vajdy na Pepu Jiříčka, který nezištně přihrál a Martin Grepl zpečetil naše vítězství na 1:3.

Od našeho mužstva bylo toto utkání nejhorší, které jsme od začátku sezóny sehráli. To, co jsme si pochvalovali v předešlých zápasech, tedy zlepšení kombinace, dnes úplně propadlo a mimo jen skutečně pár světlých okamžiků věrní pačlavští diváci jen trpěli.

Pro další zápas s Rychtářovem, který sehrajeme na domácím hřišti v neděli 18. 9. 2016 od 15:30 hod., se musí nad výkonem zamyslet nejen hráči, ale i realizační tým mužstva.