Obec
Pačlavice
              

   

              
 
Pačlavice "B" - Rychtářov 6:0 (3:0)

Sezona 2016 – 2017 podzim                                            Okres Vyškov 3.třída skupina A

7. kolo 18 9. 2016

 

Pačlavice „B“ – Rychtářov                                                                           6:0 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Kolečkář Jaroslav

 

Sestava domácí:

                                                                       31 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej                9 Navrátil Luděk                 3 Dostalík Petr                  6 Vincenec David

7 Grepl Martin                     4 Kyas Kamil                    15 Vincenec Tomáš             8 Božák Jan

                                           10 Jiříček Martin                 11 Bulant Marek

 

 

5 Vlček David, 12 Soldán Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Pozdíšek Miroslav, 16 Vajda Radek

 

Branky: 12´, 52´ Dostalík Petr, 30´ Božák Jan, 42´ Soldán Jiří, 59´ Pozdíšek Miroslav, 81´ Kyas Kamil

Přihrávky: 12´, 30´, 42´, 52´, 59´ Grepl Martin, 30´ Vincenec Tomáš, 59´ Jiříček Martin, 81´ Soldán Jiří

Karty: domácím nebyly uděleny

 

Slovo po utkání:

Libor Dopita, brigádník v brance domácích, naše bývalá jednička:

     Z počátku zápasu jsme zabrali a soupeře přehrávali. Od stavu 3:0 již nebylo co řešit, hosté odpadli a zápas byl otázkou skóre.

 

Vojtěch Dostalík, bývalý hráč Prasklic a otec opor našeho A i B mužstva:

     Výsledek mluví za vše, domácí přehráli hosty ve všech směrech, a i když se skóre zdá pro ně krutým, mohli prohrát ještě větším rozdílem. Musím poděkovat všem hráčům za výkon.

 

Souhrn:

     Po celý prvý poločas mělo naše mužstvo jednoznačně hru pod kontrolou a vytvářelo si šance jako na běžícím pásu. Hned na začátku odpustil rozhodčí hostům pokutový kop za hru rukou v šestnáctce, za osm minut poté brankář vyrazil střelu Toma Vincence na rohový kop, po kterém skóruje Petr Dostalík, vedeme 1:0.  Tlak domácích pokračoval, v šanci hlavičkoval Kamil Kyas a směr míče do branky nechtěně patou přerušil Tomáš Vincenec. Mezi dvacátou a třicátou minutou postupně vychytal i se štěstím hostující gólman šance Martina Grepla i Honzy Božáka a kapituloval až ve třicáté minutě, kdy Martin Grepl vybojoval ve sprinterském souboji míč a z jeho přihrávky pohodlně zvýšil tečí na 2:0 Honza Božák. Následovala šance Martina Jiříčka, který sám trefil pouze nohy brankáře, a poločas jsme zakončili výměnou míče mezi Martinem Greplem a Jirkou Soldánem, který zvyšoval do prázdné branky na 3:0.

     Prvý poločas vyzněl jednoznačně ve prospěch domácích a hostující lavička se zmohla jen na řeči a neoprávněnou kritiku rozhodčích.

     Ve druhém poločase domácí poněkud polevili a příležitost zapojení do hry dostala celá lavička. Střídající hráči nedovolili soupeři nic, co by naše vítězství ohrozilo a naopak dvěma brankami Petra Dostalíka a jednou Miry Pozdíška zakončili dobrý výkon na celkové skóre 6:0. Hráči Rychtářova se těžko smiřovali s výsledkem a jejich frustraci potvrdily i udělené karty za nesportovní chování a úmyslný faul.

     V podzimní části jede naše B mužstvo bez prohry, okupuje čelo tabulky a věřím, že mu tato forma vydrží i do příštího zápasu, který sehrajeme v sobotu 24. září 2016 od 15.30 hodin v Moravských Málkovicích.

Bocian

 
Obec
Pačlavice