M. Málkovice - Pačlavice "B" 5:1 (3:0)

Sezona 2016 – 2017 podzim                                           Okres Vyškov 3.třída skupina A

8. kolo 24. 9. 2016

Moravské Málkovice – Pačlavice „B“                                                    5:1 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Sekerka Jaroslav

Sestava hosté:

31 Dopita Libor

6 Vincenec David            2 Dostalík Ondřej              9 Navrátil Luděk              3 Kocourek Tomáš

16 Kuchtík Jan                  4  Kyas Kamil                    8 Božák Jan                      7 Pozdíšek Miroslav

11 Bulant Marek                10 Jiříček Martin

12 Soldán Jiří, 13 Keršner Vladimír, 14 Vajda Radek

Branky hosté: 58´ Vajda Radek

Přihrávky: 58´ Kuchtík Jan

Karty: ŽK Kyas Kamil

Slovo po utkání:

Lukáš Novák, pro dlouhodobé zranění je nyní převážně ve funkci pomezního rozhodčího:

Jedním slovem hrůza. Na počátku utkání pár světlých chvilek a pak bylo vidět, že hoši, kteří nechodí na trénink, nemají cit pro hru.

Bocian:

Po tomto utkání jsem raději žádného hráče o rozhovor nepožádal

Souhrn:

Prvých patnáct minut úvodního poločasu se hrál celkem vyrovnaný fotbal, kdy napřed Marek Bulant neproměnil čistou gólovou šanci, po které se dostali naopak ke slovu domácí, kdy po vtipném obejití bránícího Tomáše Kocourka a nedostatečném zdvojení obrany využili první střelu

k dosažení branky. Další příležitost byla střela Mirka Pozdíška z hranice šestnáctky, která olízla horní břevno domácí branky, a pak to začalo. Nebráněný prostor před naším trestným územím,

druhá střela Málkovic a 2:0. Chvíli potom si domácí útočník „vychutnal“ Luďu Navrátila a třetí střelou v utkání zvýšil na 3:0. Poslední co ze strany hostů byla, tak druhá tentokrát ne tak čistá

šance Marka Bulanta, který opět střílel do prostoru pohodlně vykrývaného domácím brankářem.

Druhých 45 minut byla již selanka, k chybujícím hráčům se přidal i Libor Dopita, který propustil za svá záda dvě celkem lehké střely, ale na jeho obranu musím říct, že to co se předváděli naši obránci i záložníci byl výkon par excellence. Naše oživení přinesla až 58 minuta, když střílený míč Honzy Kuchtíka doklepl do branky Radek Vajda, snížil na 4:1, ale domácí se opět dostali zdarma do pohodlného čtyřbrankového vedení, které s přehledem kontrolovali. Konec utkání se nesl ve znamení dvou žlutých karet, po jedné na obou stranách za fauly, vyplývajících ze hry.

Náš výkon v Málkovicích můžeme hodnotit jako katastrofální, hráčům se nedařilo, citelně byla znát absence středu zálohy, kterou jsme nedokázali nahradit a zejména v kvalitě obrany, která tentokrát neměla okénka, ale celé výkladní skříně. V mém hledáčku uspěl pouze Martin Jiříček a Honza Božák, kteří odvedli svůj standardně dobrý výkon.

Věřím, že podobnou hru již naše mužstvo nezopakuje, v příštím týdnu má volno a tak hráči mohou pořádně trénovat.

Další utkání nás čeká opět na hřišti soupeře v Lysovicích a to v sobotu 8. října 2016 od 15:00 hodin.