Lysovice - Pačlavice "B" 4:0 (1:0)

Sezona 2016 – 2017 podzim                                             Okres Vyškov 3. třída skupina A

10. kolo 8. 10. 2016

Lysovice – Pačlavice „B“                                                                            4:0 (1:0)

Hlavní rozhodčí: Julínek Jakub

Sestava hosté:

31 Dopita Libor

6 Vincenec David                9 Navrátil Luděk                4 Kyas Kamil               3  Kocourek Tomáš

13 Navrátil Daniel                  16 Kuchtík Jan                     8 Božák Jan                  7 Pozdíšek Miroslav

Luděk Navrátil st., tentokrát s určitou dávkou nadsázky:

Není to žádná sláva, po pátečním tvrdém tréninku (v restauraci) se hráčům nedařilo. Co říct víc.

Kamil Kyas, předstoper a kapitán mužstva:

Na to, že jsme prohráli, mám dobrý pocit zejména z druhého poločasu, protože se naši střední záložníci o mnoho zlepšili, a tam vidím jejich budoucnost. Líbil se mi Marek Bulant, kterému ale scházel Martin Jiříček. Do budoucna by chtělo podpořit útok aspoň jedním záložníkem.

Soupeř byl evidentně lepší, ale v naší sestavě bylo hodně absence, ne všichni hráči byli 100% zdraví a nepodali tak svůj standartní výkon.

Mužstvo se dle mého pohledu za poslední období hodně zlepšilo.

Souhrn:

Domácí měli v průběhu prvého poločasu herně výrazně navrch, ale mimo šance z druhé minuty, kdy Dopita nejprve vytěsnil těžkou střelu na rohový kop, po kterém jsme neuhlídali hlavičkujícího

hráče, který zajistil vedení Lysovic, se u obou branek nic podstatného neudálo. Pačlavice na branku soupeře za celý poločas nevystřelily.

Krátce po zahájení druhého poločasu zapískal rozhodčí po běžném souboji proti nám penaltu,

musím ale dodat, že zákrok v rohu pokutového území byl zbytečný. Jejím proměněním se domácí dostali do dvoubrankového náskoku a do konce zápasu plně ovládli hřiště. Naše šance byly minimální, ale za to pohledné. Střelu Davida Vincence vyrazil na poslední chvíli domácí brankář na

rohový kop a tři minuty poté tvrdá rána Marka Bulanta trefila tyč, od ní nohy brankáře a druhou tyč, od které se odrazila do zámezí. Pak domácí opět opanovali hřiště a dvěma dalšími brankami si zajistili vítězství.

Musím potvrdit slova Kamila Kyase, nepodali jsme tak odevzdaný výkon jako v Moravských Málkovicích, ale citelně nás oslabila neúčast čtyř hráčů základního kádru – Kapounek (stopka), Martin Jiříček (nemoc), Ondra Dostalík a Tomáš Vincenec (s kádrem A), ne docela zdravých

Davida Vincence (chřipka), Míry Pozdíška (dlouhodobě bolavá záda) a čerstvých marodů Dana Navrátila a Honzy Kuchtíka (svalová zranění).

Další utkání sehrajeme na domácí půdě v neděli 16. 10. 2016 od 15:00 hodin s Chválkovicemi a věřím, že zas získáme potřebný počet tří bodů pro udržení v horní polovině tabulky.