Ivanovice n.H. - Pačlavice "B" 1:3 (1:1)

Sezona 2016 – 2017 podzim                                                         Okres Vyškov 3. třída skupina A

12. kolo 22. 10. 20116

Ivanovice – Pačlavice „B“                                                             1:3 (1:1)

Hlavní rozhodčí: Machala Karel

Sestava hosté: 23 Knap Petr, 2 Dostalík Ondřej, 3 Kocourek Tomáš, 4 Kyas Kamil, 5 Keršner Vladimír, 6 Pozdíšek Miroslav, 7 Kapounek Zdeněk, 8 Božák Jan, 9 Navrátil Luděk, 10 Jiříček Martin, 11 Bulant Marek, 12 Soldán Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Vajda Radek, 16 Kuchtík Jan

Branky hosté: 23´ Jiříček Martin, 65´ Kuchtík Jan, 82´ Jiříček Martin

Přihrávky: 65´ Božák Jan

Karty: 0

Slovo po utkání:

Mgr. Jitka Kyasová, vždy pozitivně naladěná naše divačka (a jako žena i fotbalu rozumí):

Nastoupili jsme opatrně, z počátku špatné přihrávky a soupeři jsme nechali hodně prostoru. Ke konci poločasu se hra vyrovnala a ve druhém jsme se stačili prosadit i brankově. V našem mužstvu hrál po celý zápas prim Zdeněk Kapounek, dále se mi líbili Míra Pozdíšek a Martin Jiříček.

Daniel Navrátil, hráč zálohy a benjamínek mužstva:

Splnilo se mi mé očekávání výhry, v těžkém a vyrovnaném zápase jsme bodovali, mužstvo bojovalo a stačilo soupeře přehrát.

Souhrn:

Po našem pomalejším rozjezdu jsme začali být nebezpečnější, což potvrdil Martin Jiříček ve 23´ sólem bezmála přes polovinu hřiště a umístěnou střelou, po které jsme se ujali vedení 0:1. Z tohoto výsledku jsme se však neradovali dlouho. Ve 25´ se v rohu pokutového území uvolnili domácí a centr do středu šestnáctky našel neobsazeného jejich druhého nejlepšího střelce Gottwalda, který vyrovnává na 1:1.

Od této branky začali mít hosté navrch. Nejprve Jirka Soldán v poslední minutě prvého poločasu poslal z dobré pozice jen slabou střelu do rukou domácího brankáře, v 57´ výborně rozehraný rohový kop Honzy Božáka trefuje hlavou Kamil Kyas těsně nad a pak již dvakrát po sobě uhodilo.

Nejprve v 65´prodloužil Božák míč na Honzu Kuchtíka, jehož střílený centr si srazil domácí obránce za záda jejich gólmana (1:2) a čtvrt hodiny poté chybují domácí znovu, když brankář rozehrává míč přímo na nohu našeho Martina Jiříčka, který si jej popotáhl, při pokusu o střelu trefuje jen nohy domácího obránce, od kterého se ale míč odráží do branky na konečných 1:3. Ještě v devadesáté minutě měli Ivanovice  čistou gólovou šanci, kterou jim bravurně vychytal Petr Knap.

Můžu jen potvrdit to, co bylo hodnoceno ze strany „Slov po utkání“. Druhý poločas byl náš a pačlavské béčko vyhrálo v Ivanovicích možná překvapivě, ale naprosto zaslouženě.

Jiný šálek kávy nás čeká v neděli 30. října 2016 na domácím hřišti, kde hostíme od 14:30 hodin

favorita soutěže, mužstvo FK Drnovice B a věřím, že i tady nedáme svou kůži lacino.