Pačlavice "A" - Černá Hora 3:1 (0:0)
Pačlavice „A“ – Černá Hora                      3:1 (0:0)

Sezona 2016 – 2017, podzim – 13. kolo, 1. B třída skupina A, 29. 10. 2016

Sestava:                                       29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš     8 Dostalík Petr     3 Bleša Marek (54´ Vlček D.)            7 Knap Petr

11 Grepl Martin   6 Pučan Zdeněk   4 Veselý Leoš (58´ Kozák P.)   9 Špatina Marcel (89´ Dostalík O.)

10 Doležel Pavel       5 Jiříček Josef (69´ Vincenec T.)

Náhradníci: 12 Kozák Patrik, 13 Vincenec Tomáš, 14 Dostalík Ondřej, 15 Vlček David

Branky: Špatina, Doležel, Grepl

Asistence: Pučan, Grepl, Kozák

Žluté karty: Knap, Bleša, Pučan, Vlček

Rozhodčí: hl. Kudělka Jaromír, 1. as. Buček Vítězslav, 2. as. Navrátil Antonín

Moje obavy z tohoto zápasu se potvrdily. Soupeř, vědom si svého postavení v tabulce, přijel pro body. My jsme měli sice optickou územní převahu a do slibných příležitostí se dostali Pučan, Grepl a Špatina, ale bez brankového vyjádření. Postupem času nás zrazovala kombinace částečně vinou terénu a dílem také fatální nepřesnosti přihrávek. Spoustu sil nás stálo vybojování míče a vzápětí jsme jej první nepřesnou přihrávkou odevzdali soupeři. Rohy a centry s milimetrovou přesností trefovaly vždy prvního clonícího hráče soupeře. V 64. minutě druhého poločasu tak přišel zákonitý trest. Hosté se ujali vedení 0:1. Tento gól naše borce konečně probudil z letargie. V 69. minutě po centru Pučana vyrovnal na 1:1 umístěnou hlavičkou Špatina. V 85. minutě pak po centru Grepla otočil vývoj zápasu na 2:1 ranou pod břevno Doležel a účet zápasu uzavřel v 88. minutě Grepl na 3:1.

Vítězství se nerodilo lehce. O to cennější jsou tři body, které nám i nadále zajistí minimálně třetí místo v tabulce. Příští sobotu 5. 11. 2016 nás ve 14:00 hodin čeká na domácím hřišti dohrávka prvního kola se Slavkovem.

Broněk Mich