Pačlavice "B" - FKD "B" 1:6 (1:2)

Sezona 2016 – 2017 podzim                                                          Okres Vyškov 3. třída skupina A

13. kolo 30. 10. 2016

Pačlavice „B“ – FKD  „B“                                                                     1:6 (1:2)

Hlavní rozhodčí: Stuchlík Vladislav

Sestava domácí: 1 Dopita Libor, 2 Dostalík Ondřej, 3 Kocourek Tomáš, 4 Knap Petr, 5 Grepl Martin, 6 Vincenec David, 7 Kapounek Zdeněk, 8 Božák Jan, 9 Navrátil Luděk, 10 Jiříček Martin, 11 Bulant Marek, 12 Doležel Pavel, 13 Navrátil Daniel, 14 Pozdíšek Miroslav, 15 Vincenec Tomáš, 16 Kuchtík Jan

Branky domácí: 38´ Knap Petr

Přihrávky: 38´ Božák Jan (rohový kop)

Karty domácí: 20´ Jiříček Martin, faul

Slovo po utkání:

Milan Horák, pravidelný divák na zápasech A i B mužstva:

K odvedenému výkonu se nechci vyjadřovat.

Martin Jiříček, po jarním přestupu ze Švábenic posila mužstva:

Umřeli jsme na neproměňování šancí, zápas jsem mohl zdramatizovat již na počátku, ale své

příležitosti jsem neproměnil. Naše obdržené branky byly velmi laciné.

Souhrn:

Zápas se dá shrnout takto: ve hře v poli hosté jen o trochu lepší, šance ke vstřelení branky byly vyrovnané, ale v jejich proměňování nám Drnovice udělily pořádnou lekci.

Jen letem, ve druhé minutě se v šestnáctce uvolnil Pavel Doležel, kterému pádem pod nohy zabránil ve skórování hostující brankář, odražený míč hlavičkoval Martin Grepl a na brankové čáře zachraňoval hostující obránce. V dalších minutách dvě dobré příležitosti Martina Jiříčka zůstaly nevyužity. Naopak, v šesté minutě se za hranicí trestného území parádně do míče trefují hosté a na vymetenou šibenici nemá Dopita nárok.

Ve dvacáté minutě obdržel ŽK za faul Martin Jiříček, hosté rychle rozehrávají, domácí obrana se diví co se to děje, ale prohráváme 0:2.

Po této brance Pačlavice až do konce prvého poločasu převzaly iniciativu, ze které po rohovém kopu Honzy Božáka nebezpečně hlavičkoval Petr Knap, obrana hostů ještě zasáhla na brankové čáře, ale na opakovanou Knapovu střelu již neměla nárok, snižujeme na 1:2.

Náš lepší výkon pokračoval na začátku druhého poločasu, v padesáté minutě se uvolňuje Grepl a jeho přihrávku hlavičkuje Jiříček z hranice malého čtverce nad, v dalších deseti minutách jsme mohli ještě dvakrát skórovat, místo střel šly malé domů a tak hosté v 58. minutě trestají z rychlého protiútoku na 1:3.

Další, čtvrtou branku jsme obdrželi chvíli poté, po faulu na polovině hřiště Drnovice již podruhé rychle rozehráli, naše obrana místo hry diskutuje a stav je 1:4. Od této chvíle jsou naše zákroky i k zasmání, (šance Marka Bulanta před prázdnou brankou a jeho pokus trefit míč, nebo hlavička Honzy Božáka před pátou brankou, na kterou vyskakoval metr od dráhy míče) i další.

Katastrofa byla završena v 89. minutě na stav 1:6, kdy na míč pozdě vyběhl Libor Dopita.

Poslední utkání podzimu sehrajeme v neděli 6. listopadu od 14:30 hodin na domácím hřišti, kdy soupeřem nám bude tým Komořan.