Pačlavice "B" - Komořany 1:0 (1:0)

Sezona 2016 – 2017 jaro                                                 Okres Vyškov 3. třída skupina A

14. kolo 26. 3. 2017

Pačlavice „B“ – Komořany                                                                    1:0 (1:0)

Hlavní rozhodčí: Kaplánek Jaroslav

Sestava domácí:

1 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej       9 Navrátil Luděk        4 Kyas Kamil     3 Kocourek Tomáš

16 Kuchtík Jan           5 Brablík Jakub          7 Kapounek Zdeněk              8 Božák Jan

12 Bleša Marek          10 Grepl Martin

Střídající: 6 Vincenec David, 11 Bulant Marek, 13 Navrátil Daniel, 14 Pozdíšek Miroslav, 15 Navrátil Marek

Branky domácí: 30´ Grepl Martin

Přihrávky: 30´ Bleša Marek

Karty domácí:  ŽK: 36´ Kyas Kamil, 53´ Bleša Marek, 89´ Kapounek Zdeněk

Slovo po utkání:

Jiří Soldán, trenér:

Celý zápas byl vyrovnaný, kdy šance byly na obou stranách. Nám se podařilo dát rozhodující gól a jsme za 3 body rádi. Chtěl bych pochválit skvělý výkon našeho gólmana Libora Dopity.

Co mě naopak netěší, je neúčast některých hráčů na trénincích. Dost se totiž v zápase projeví, kdo vidí míč jen jednou týdně na zápase, a kdo naopak na tréninky chodí. Doufám, že se tréninková účast některých hráčů zvýší.

Souhrn:

První jarní utkání jsme původně měli hrát venku, ale z důvodů oprav hřiště v Komořanech se nakonec hrálo v Pačlavicích.

Začátek utkání byl poklidnější. První větší příležitost měly Komořany v 15. minutě. Střelu hostujícího hráče však Libor skvěle vyrazil. O dvě minuty později jsme měli příležitost z trestního kopu, kterou však Ondra Dostalík nevyužil, jeho rána mířila vysoko nad. Ve 23. minutě se v hlavičkovém souboji zranil Honza Božák, který musel být odvezen do nemocnice, jelikož měl roztržené obočí. Nerozhodný stav zápasu vydržel do 30. minuty, kdy gólovou akci měly na starosti naše posily z áčka. Mara Bleša nacentroval míč do vápna, kde byl Martin Grepl, který ho dorazil do brány. Vedeme 1:0. Zbytek prvního poločasu už další šance nepřinesl.

Ve druhém poločase se žádná zásadní věc nestala. Zápas byl vyrovnaný a šance měli jak domácí, tak i hosté. Pokusy hráčů Komořan o změnu skóre však výborně vychytal Libor Dopita, kterému se tento zápas opravdu povedl.

Na závěr hlavně přejeme Honzovi Božákovi brzké uzdravení, aby se co nejdříve mohl vrátit zpět na hřiště.