Pačlavice "B" - Komořany 1:0 (1:0)

Sezona 2016 – 2017 jaro                                                 Okres Vyškov 3. třída skupina A

14. kolo 26. 3. 2017

Pačlavice „B“ – Komořany                                                                    1:0 (1:0)

Hlavní rozhodčí: Kaplánek Jaroslav

Sestava domácí:

1 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej       9 Navrátil Luděk        4 Kyas Kamil     3 Kocourek Tomáš

16 Kuchtík Jan           5 Brablík Jakub          7 Kapounek Zdeněk              8 Božák Jan

12 Bleša Marek          10 Grepl Martin

Střídající: 6 Vincenec David, 11 Bulant Marek, 13 Navrátil Daniel, 14 Pozdíšek Miroslav, 15 Navrátil Marek

Branky domácí: 30´ Grepl Martin

Přihrávky: 30´ Bleša Marek

Karty domácí:  ŽK: 36´ Kyas Kamil, 53´ Bleša Marek, 89´ Kapounek Zdeněk

Slovo po utkání:

Jiří Soldán, trenér:

Celý zápas byl vyrovnaný, kdy šance byly na obou stranách. Nám se podařilo dát rozhodující gól a jsme za 3 body rádi. Chtěl bych pochválit skvělý výkon našeho gólmana Libora Dopity.

Co mě naopak netěší, je neúčast některých hráčů na trénincích. Dost se totiž v zápase projeví, kdo vidí míč jen jednou týdně na zápase, a kdo naopak na tréninky chodí. Doufám, že se tréninková účast některých hráčů zvýší.

Souhrn:

První jarní utkání jsme původně měli hrát venku, ale z důvodů oprav hřiště v Komořanech se nakonec hrálo v Pačlavicích.

Začátek utkání byl poklidnější. První větší příležitost měly Komořany v 15. minutě. Střelu hostujícího hráče však Libor skvěle vyrazil. O dvě minuty později jsme měli příležitost z trestního kopu, kterou však Ondra Dostalík nevyužil, jeho rána mířila vysoko nad. Ve 23. minutě se v hlavičkovém souboji zranil Honza Božák, který musel být odvezen do nemocnice, jelikož měl roztržené obočí. Nerozhodný stav zápasu vydržel do 30. minuty, kdy gólovou akci měly na starosti naše posily z áčka. Mara Bleša nacentroval míč do vápna, kde byl Martin Grepl, který ho dorazil do brány. Vedeme 1:0. Zbytek prvního poločasu už další šance nepřinesl.

Ve druhém poločase se žádná zásadní věc nestala. Zápas byl vyrovnaný a šance měli jak domácí, tak i hosté. Pokusy hráčů Komořan o změnu skóre však výborně vychytal Libor Dopita, kterému se tento zápas opravdu povedl.

Na závěr hlavně přejeme Honzovi Božákovi brzké uzdravení, aby se co nejdříve mohl vrátit zpět na hřiště.

Miriam Soldánová