Obec
Pačlavice
              

   

              
 
Pačlavice "A" - Vilémovice 1:3 (1:2)
Pačlavice „A“ – Vilémovice                         1:3 (1:2)

 

Sezona 2016 – 2017, jaro – 15. kolo, 1. B třída skupina A, 1. 4. 2017

 

Sestava:                                29 Vitoul Miroslav

       2 Kroupa Tomáš    8 Dostalík Petr   7 Vlček David       3 Knap Petr                           

11 Grepl Martin  6 Pučan Zdeněk    4 Veselý Leoš (58´ Kapounek)  9 Špatina Marcel

                    5 Jiříček Josef (66´ Vincenec T.)      10 Bleša Marek

Náhradníci: 12 Vincenec Tomáš, 13 Kapounek Zdeněk

Branky: Jiříček

Asistence: Grepl 

Rozhodčí: hl. Marek Milan , 1. as. Weiss Michal, 2. as. Horváth Ladislav

 

            Souboj s posledním mužstvem tabulky měl být jasnou záležitostí pro náš tým, ale vše bylo nakonec úplně jinak. 

           

            Vilémovice se do nás pustily bez bázně hned od první minuty a už v 5. minutě se po nedorozumění Kroupy a Vitoula ujaly vedení 0:1. Ve stejném duchu probíhal zápas i nadále. Soupeř si vytvářel příležitosti a my jsme jim v tom fatálními hrubkami pomáhali. Ve 30. minutě se nám sice po nahrávce Grepla a dorážce Jiříčka podařilo vyrovnat, ale to bylo pro tento zápas z naší strany vše. Ve 44. minutě po chybě Vlčka prohráváme po nekompromisním zakončení 1:2. Z naší strany byl první poločas naprostá tragédie.

 

            Jestli si někdo myslel, že se naše hra v druhé půli zlepší, velmi se mýlil. Hru Pačlavic „zdobil“ alibismus a nedůraz. Podali jsme profesorský, chladný a bezduchý výkon. Chybělo „srdíčko“. Takto se o body nebojuje. Soupeř byl důraznější, rychlejší, agresivnější a jeho akce byly přímočaré. To dokázal i v 81. minutě, kdy po křižné střele do opačné šibenice uzavřel skóre zápasu na 1:3.

 

            Slovo trenéra Leoše Svobodníka: „Dnes jsme podali špatný výkon po všech stránkách. Devět hráčů bylo na vystřídání. Měřítko snesli jen v prvním poločase Martin Grepl a po přestávce střídající Zdeněk Kapounek. Citelně nám chybí typický hrotový hráč, jako byl Pavel Doležel, proto musíme popřemýšlet o jiném herním systému.“

           

           

            Příští neděli 9. dubna odjíždí naše „A“ mužstvo v 13:15 hodin do Rájce-Jestřebí.

 

Broněk Mich

 
Obec
Pačlavice