Pačlavice "B" - Hoštice "A" 0:4 (0:1)

Sezona 2016 – 2017                                                  Okres Vyškov 3. třída skupina A

5. kolo 2. 4. 2017

Pačlavice „B“ – Hoštice „A“                                                             0:4 (0:1)

Hlavní rozhodčí: Šmíd Petr

Sestava domácí:

1 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej         9 Navrátil Luděk         4 Kyas Kamil         3 Kocourek Tomáš

16 Kuchtík Jan               7 Kapounek Zdeněk    5 Brablík Jakub      8 Božák Jan

13 Navrátil Daniel        6 Vincenec David

10 Pozdíšek Miroslav, 11 Bulant Marek, 12 Soldán Jiří, 14 Wehrenberg Lukáš, 15 Navrátil Marek

Slovo po utkání:

Hlas v kabině, tu není o čem mluvit, bída.

Souhrn:

Nezvládnuté utkání z naší strany, soupeř byl o třídu bojovnější, dovedl využít šancí, které se mu i naším přičiněním nabízely a zvítězil naprosto zaslouženě.

Hned v první minutě po přímém kopu skoro z poloviny hřiště domácí obránce netrefil míč, který pak přistál přímo na nohu před Dopitou samostatně stojícímu útočníkovi 0:1. V pětatřicáté minutě se domácím povedla jediná pohledná akce celého zápasu, kdy míč putoval po ose Kapounek-Pozdíšek-Bulant, posledně jmenovaný však branku přestřelil.

Dvanáct minut po začátku druhého poločasu kopali hosté další přímý kop z uctivé vzdálenosti, následovala hlavička a prohráváme 0:2.

Po celý druhý poločas to byla z naší strany pouze nakopávaná naslepo, ani jednou jsme nedokázali trefit branku Hoštic a za celý zápas jsme na jejich stranu vyslali jen tři nepřesné střely.

Tým soupeře naopak dokázal bezezbytku využít našich chyb a dvěma dalšími brankami v šedesáté páté a šedesáté deváté minutě definitivně rozhodl.

Věřím, že podobnou blamáž s naším mužstvem již nezažijeme, o což se můžeme pokusit již tuto neděli 9. dubna, kdy nastupujeme v 15:30 hodin v Habrovanech.