Habrovany - Pačlavice "B" 1:0 (0:0)

Sezona 2016 – 2017                                                               Okres Vyškov 3. třída skupina A

16. kolo 9. 4. 2017

Habrovany – Pačlavice „B“                                                     1:0 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Jelínek Petr

Sestava hosté:

31 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej      9 Navrátil Luděk           4 Kyas Kamil          3 Kocourek Tomáš

16 Kuchtík Jan         7 Kapounek Zdeněk      5 Brablík Jakub        8 Božák Jan

11 Bulant Marek             6 Vincenec David

10 Bednář Jiří, 12 Soldán Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Staněk Roman, 15 Navrátil Marek

Branky hosté: 0

Přihrávky: 0

Karty: 0

Souhrn:

Musím přiznat, že oproti domácímu utkání s Hošticemi, jsme tentokrát sehráli dalece lepší zápas, ale opět na celé čáře propadli v produktivitě útoku, kdy jsme z jednotlivých našich šancí nevytěžili ani jednu nebezpečnou střelu.

Již v sedmé minutě se ve středu naší obrany otevřelo náměstí, což umožnilo domácím orazítkovat z ne zrovna nebezpečného útoku tyčku naší branky. Pak se hrálo převážně na polovině hřiště, ani jedno z mužstev si nedokázalo souvisle přihrát a čekalo se na eventuální chyby. Ta první přišla ve dvacáté minutě, kdy po rychlém průniku Honzy Kuchtíka, vypíchnul domácí obránce míč na rohový kop a při tom stačilo, si míč lépe pokrýt. Od této chvíle máme v utkání poněkud navrch,

nejprve po centru Dana Navrátila nedosáhl na balon v malém trestném území Honza Božák a těsně před poločasem po chybě domácího obránce střílí Jirka Bednář mimo.

Naše nemohoucnost v útoku byla zřejmá i ve druhém poločase, kdy hned po jeho začátku vyslal z hranice pokutového území velmi slabou ránu Kuba Brablík. Za tři minuty nato si domácí vypracovali „tutovku“ když jejich prví gólovou střelu bravurně vychytal Dopita a dorážku z prázdné branky vyhlavičkoval Kamil Kyas. V padesáté šesté minutě po centru Bulanta střílí Brablík jen do místa, kde stál brankář a chvíli na to přespurtoval Dan Navrátil domácího obránce, šel sám na brankáře, ale poslal jen malou domů a to ještě mimo branku. Tím naše aktivita skončila a přišel trest v podobě gólu do naší sítě. Domácí využili naší nepřesné rozehrávky před jejich pokutovým územím a rychlou kombinací vyšachovali naši obranu, běžela sedmdesátá sedmá minuta a prohráváme 1:0.

Od této chvíle se na hřišti již moc neudálo a musíme konstatovat, že jsme nezvládli utkání, jehož výsledku by dalece více slušela remíza.

Tímto závěrem vypisujeme i konkurz na střelce B mužstva Pačlavic, který si odnese v případě dosažení hattricku odměnu.

První příležitost nastane v neděli 16. 4. 2017, kdy hostíme na domácím hřišti od 15:30 hodin mužstvo Dědic.