Obec
Pačlavice
              

   

              
 
Pačlavice "B" - Dědice 1:4 (1:3)

Sezona 2016 – 2017                                  Okres Vyškov 3. třída skupina A

17. kolo 16. 4. 2017

 

Pačlavice „B“ – Dědice                                                                  1:4 (1:3)                                                                

Hlavní rozhodčí: Rek Lubomír


Sestava domácí:

                                                      31 Dopita Libor

    2 Dostalík Ondřej          9 Navrátil Luděk       4 Kyas Kamil          3 Kocourek Tomáš

   16 Kuchtík Jan           7 Kapounek Zdeněk        5 Veselý Leoš             8 Božák Jan

                                11 Bulant Marek               6 Vincenec David

10 Bednář Jiří, 12 Soldán Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Pozdíšek Miroslav, 15 Navrátil Marek

 

Branky domácí: 2´ Vincenec David

Přihrávky:

Karty: Žk 38´ Dostalík Ondřej, 78´ Veselý Leoš

            Čk 82´ Vincenec David

 

Souhrn:

Utkání začalo pro náš tým překvapivě dobře, když se ve druhé minutě po autovém vhazování prokličkoval pokutovým územím hostů David Vincenec a umístěnou střelou zajistil vedení 1:0.

Radost nám však netrvala dlouho. V sedmé minutě nereagoval v obraně Tomáš Kocourek na náběh soupeře, který z křídla poslal přihrávku ke značce pokutového kopu, a odtud hosté nechytatelnou ranou vyrovnávají na 1:1. Deset minut nato kryje Dopita těžkou střelu z hranice pokutového území, ale na další prudký míč již nedosáhl. Prohráváme 1:2. Tlak soupeře pokračuje a v sedmadvacáté minutě Dopita jen reflexivně vyráží nohou střelu z jednoho metru směřující do naší branky.

Poslední desetiminutovku prvého poločasu měl v režii pod taktovkou Ondra Dostalík. Nejprve ohrozil dalekonosnou střelou branku soupeře, chvíli nato obdržel žlutou kartu za oplácení a těsně před koncem poločasu jen sledoval spolu s Honzou Kuchtíkem, jak pohodlně prochází hostující hráč do naší šestnáctky a po jeho centru z brankové čáry doklepávají Dědice na 1:3.

V začátku druhého poločasu nastoupil na hřiště i Zdeněk Kapounek, který si z prvních čtyřiceti pěti minut odnesl nakopnutý sval, ale při nejlepší vůli to nešlo a zápas pro něj skončil. V šedesáté minutě jsme zaplatili za chybu ve středu hřiště, hosté postupovali tři na jednoho a celou situaci mazácky vyřešili kombinací a gólem do prázdné branky na 1:4. Od této doby si jen udržovali převahu v poli a drželi míč, na což doplatil Leoš Veselý, ten obdržel po faulu žlutou kartu a zejména David Vincenec, který, ač nechtěně, brnknul o patu protivníka a obdržel kartu červenou.

V tomto utkání bylo vidět, že hrajeme s mužstvem z horních pater tabulky, soupeř nás mimo naší první branky k ničemu nepustil a naopak konečný výsledek je pro nás milosrdný. Dědice měli herní koncepci, hráči o sobě věděli a dokázali si přesně a rychle přihrát.

U nás tyto kvality postrádáme, jediné plus bylo, že po čtyřech utkáních se podařilo hráči B kádru dát gól.

K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 23. 4. 2017 do Opatovic, kde se od 16:00 utkáme s mužstvem Opatovice A.

Na závěr bych si jen přál, aby se splnilo jedno staré přísloví „ Když Pán Bůh dopustí, i motyka spustí.“

 

Bocian
 
Obec
Pačlavice