Opatovice "A" - Pačlavice "B" 0:0

Sezona 2016 – 2017                                                     Okres Vyškov 3. třída skupina A

18. kolo 23. 4. 2017

 

Opatovice „A“ – Pačlavice „B“                                                     0:0 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Slanina Tomáš


Sestava hosté:

                                                29 Vitoul Miroslav

  2 Dostalík Ondřej         9 Navrátil Luděk         4 Kyas Kamil     3 Kocourek Tomáš

16 Kuchtík Jan         7 Kapounek Zdeněk            5 Veselý Leoš               8 Božák Jan

                           6 Brabík Jakub                   11 Keršer Vladimír

12 Wehrenberg Luboš, 13 Navrátil Daniel, 14 Pozdíšek Miroslav, 15 Navrátil Marek

Branky hosté: 0

Přihrávky: 0

Karty: Žk  64´ Dostalík Ondřej  


Souhrn:

 

Utkání začalo mírnou převahou domácích, ze které vytěžili sérii rohových kopů ale bez střeleckého zakončení. Ve čtrnácté minutě se poprvé dostali do nebezpečného útoku hosté, centr Brablíka odvrací na poslední chvíli domácí stoper na rohový kop. Ve dvacáté deváté minutě přišla největší šance domácích v celém utkání, když jejich útočník neproměnil přesný centr na zadní tyč a sám před odkrytou brankou hlavičkoval mimo.

Druhý poločas se již odehrával pod taktovkou Pačlavic, těsně po jeho zahájení nejprve krásnou uličku Leoše Veselého zakončil Brablík jen slabou střelou a dvě minuty nato ránu Lály Keršnera z hranice šestnáctky pod břevno stačil domácí brankař vytěsnit na rohový kop.

V 62. minutě rozdává rozhodčí první karty, žlutí se našemu Ondrovi Dostalíkovi ale i soupeři za vzájemnou potyčku a chvíli poté dostávají domácí další Žk za faul na našeho Veselého. Čtvrt hodiny před koncem přichází naše poslední šance, trestný kop Veselého k tyči domácí brankář výborně kryje.

Jak jsem již předeslal, zvládlo naše mužstvo utkání velmi dobře, podalo diametrálně rozdílný výkon oproti poslednímu zápasu doma a jediné, co nás trápilo, byla neúčinná střelba, která nás provází po celou jarní část soutěže.

Zveme naše fanoušky na neděli 30. dubna 2017, kdy od 16:00 hodin hostíme na domácím hřišti mužstvo Kučerova.

 

Bocian