Chválkovice - Pačlavice "B" 5:1 (3:0)

Sezona 2016 – 2017                                             Okres Vyškov 3. třída skupina A

24. kolo 3. 6. 2017

Chválkovice – Pačlavice „B“                                                                           5:1 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Rek Lubomír

Sestava hosté:                                        31 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej           9 Navrátil Luděk         4 Keršner Vladimír      6 Vincenec David

15 Soldán Jiří              7 Kapounek Zdeněk             8 Božák Jan              13 Navrátil Daniel

10 Bednář Jiří       11 Bulant Marek

14 Wehrenberg Lukáš

Branky hosté: 76´ Soldán Jiří

Přihrávky: 76´ Navrátil Daniel

Souhrn:

V tomto utkání opět chybělo několik hráčů béčka. Někteří z těch, co hráli, nastoupili i se zraněními. Někteří bohužel místo hraní mysleli na něco jiného než na fotbal.

Jelikož jsme se na hru od začátku nesoustředili, prohrávali jsme 3:0 již ve 13. minutě. Pak měl soupeř několik dalších šancí, které však Libor Dopita vychytal. Naši hráči si až na pár šancí jasnou tutovku nevytvořili.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, již ve 46. minutě jsme dostali gól a domácí vedli už 4:0. Následovalo několik šancí na obou stranách, ale ani domácí, ani hosté nebyli schopni je proměnit. Náš jediný gól se podařilo dát hlavou Jiřímu Soldánovi po rohovém kopu, který zahrával Dan Navrátil. Stav byl 4:1. Ten však nevydržel dlouho, jelikož domácí vzápětí také skórovali a vedli 5:1.

Víc se k tomuto zápasu napsat nedá, skóre mluví za vše. K dalšímu zápasu nastoupí naše béčko na domácím hřišti v neděli 11. 6. 2017 od 16:00 proti Ivanovicím.

Soldy