Pačlavice „A“ – Čebín                     1:0 (1:0)

Sezona 2016 – 2017, jaro – 25. kolo, 1. B třída skupina A, 10. 6. 2017

Sestava:                                      29 Vitoul Miroslav

4 Kozák Patrik           6 Pučan Zdeněk         3 Bleša Marek          9 Špatina Marcel

11 Grepl Martin (89´ Vincenec T.)  5 Jiříček Josef

Náhradníci: 12 Vincenec Tomáš, 13 Kapounek Zdeněk, 14 Božák Jan

Branka: Knap

Rozhodčí: hlavní – Jonáš Petr, 1. asistent – Ševela Petr, 2. asistent – Pavlík Jaroslav

Čebín dostává málo branek a potvrdil to i v tomto zápase. Hosté hráli v obraně velmi organizovaně a sudí pouštěl jejich tvrdou hru. Přestože jsme byli celý zápas lepším mužstvem a měli v první půli pět tutovek, podařilo se nám zvítězit jen 1:0 brankou z penalty, kterou proměnil ve 40. minutě Peťa Knap. Druhý poločas byl z naší strany už mnohem slabší, ale i tak jsme mohli přidat další dva góly.

Tak jako minule jsme dnes mohli vyhrát daleko vyšším brankovým rozdílem. Kromě našeho špatného proměňování šancí byl také příčinou dobrý výkon hostujícího gólmana. Pozitivní je, že i naše obrana hrála velmi dobře a díky tomu se podařilo zvítězit tím nejtěsnějším rozdílem. V sobotu 17. června zajíždí „áčko“ k poslednímu utkání do Černé Hory. Odjezd je ve 14:15 hodin.