Pačlavice "B" - Ivanovice 3:3 (1:1)

Sezona 2016 – 2017                                                 Okres Vyškov 3. třída skupina A

25. kolo 11. 6. 2017

 

Pačlavice „B“ – Ivanovice                                                                  3:3 (1:1)

Hlavní rozhodčí: Novotný Roman

 

Sestava domácí:

                                                        31 Dopita Libor

   2 Dostalík Ondřej         4 Kroupa Tomáš                  16 Kyas Kamil                  3 Kocourek Tomáš

   6 Vincenec David          7 Kapounek Zdeněk              5 Veselý Leoš                  8 Božák Jan

                                    9 Navrátil Luděk                 10 Knap Petr

Náhradníci: 11 Bulant Marek, 12 Pozdíšek Miroslav, 13 Navrátil Daniel, 14 Navrátil Marek, Hanák František

Branky domácí: 27´ Navrátil Luděk,  53´a 61´ Veselý Leoš

Přihrávky: 27´ Vincenec David, 53´a 61´ Navrátil Luděk

Karty: ŽK Vincenec David, Kyas Kamil, Bulant Marek

 

Souhrn:

Základní hodnocení můžeme shrnout do tří rovin:

- bohatým bereme a chudým rozdáváme, tedy diametrálně rozdílný výkon oproti uplynulým kolům, ve kterých jsme se utkali s mužstvy ze dna tabulky, a všechny zápasy po katastrofálních výkonech prohráli,

-  i když s potížemi, ale tentokrát jsme vyloženě nepropadli na začátku utkání a nedovolili soupeři získat rozhodující náskok,

- a i když to málokdy říkám, přežili jsme i výkon rozhodčího, kterému se toto utkání moc nepovedlo

Nyní již k samotnému průběhu zápasu.

Do dvacáté minuty měl soupeř jednoznačně navrch, náš tým držel nad vodou Libor Dopita, který v brance čaroval, stačil pochytat tři brankové střely a jednou v čisté šanci mířily Ivanovice mimo. Nápor hostí byl korunován po rohovém kopu a následné hlavičce, kterou se ujali vedení 0:1. Pak se situace začala pomalu vyrovnávat, nejprve sice ve 25´dostal ŽK David Vincenec za faul, ale dvě minuty na to poslal přesně do uličky míč na Luďka Navrátila, který s přehledem vyrovnal na 1:1. Ve 35´ se ocitá sám před branku soupeře náš Petr Knap, ale posílá jen slabou střelu do rukou brankáře. Ve 38´ vybojoval Dan Navrátil v pokutovém území míč, jeho podélná střela šla těsně mimo. První poločas jsme zakončili střelou Veselého z trestného kopu, kterou brankář hostí vyrazil.

Hned na začátku druhého poločasu neproměnil famózní přihrávku Luďka Navrátila sám před brankářem stojící Honza Božák a mohlo se potvrdit, když nedáš tak dostaneš, protože v následných pěti minutách musel třikrát čarovat v brance Libor Dopita, který udržel vyrovnané konto až do 53´ než opět udeřili domácí.

Nejprve pronikajícího Luďka Navrátila poslal k zemi těsně před pokutovým územím faulem hostující brankář a k překvapení všech, protože evidentně nemohl hrát míč a byl posledním v řadě, nebyl dle pravidel oceněn ČK a dokonce mu byla odepřena i karta žlutá. Nás může uspokojit, že z následného trestného kopu zajistil střelou přes zeď naše vedení na 2:1 Veselý. A pokračujeme dál dalším stržením našeho útočníka hostujícím brankářem v jejich pokutovém území, následovala ŽK a pokutový kop, ze kterého Leoš Veselý navyšuje v 61´naše vedení na 3:1. To se asi arbitrovi nezdálo a tak dvě minuty na to ocenil po právu faul Kamila Kyase ŽK, ale v 65´ za běžný zákrok kterých bylo v tomto utkání několik, nařizuje pokutový kop proti domácím, ze kterého je sníženo na 3:2. Potom už jen naše smůla. V 84´ podklouzla při obranném zákroku Tomáši Kroupovi noha, nedosáhl na míč a útočník hostů se pohodlně dostal k vyrovnání na 3:3. Poslední naše šance nastala v 84´, kdy netaktické vyběhnutí Ivanovického brankáře se rozhodl potrestat střelou asi ze 40 metrů Marek Bulant, ta skončila na břevnu branky. Poslední situace před závěrečným hvizdem bylo vzájemné okopávání, ze kterého odešli dva hostující hráči a náš Bulant jako držitelé ŽK, ale za oplácení se mělo červenat.

Takže do posledního utkání sezony 2016/2017, které sehraje naše B mužstvo v sobotu 17. 6. 2017 od 13:30 hodin v Drnovicích přeji hodně zdaru, a nejméně tak povedený výkon, jaký jsme předvedli proti Ivanovicím.

 

Bocian