Černá Hora – Pačlavice „A“                      1:4 (0:1)

Sezona 2016 – 2017, jaro – 26. kolo, 1. B třída skupina A, 17. 6. 2017

Sestava:                                      29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš     8 Dostalík Petr          7 Vlček David            10 Knap Petr

Náhradníci: 12 Vincenec Tomáš, 13 Dostalík Ondřej

Branka: Grepl 3x, Knap

Asistence: Špatina, Bleša, Pučan

Žluté karty: Bleša, Vlček, Dostalík, Knap

Rozhodčí: hlavní – Vašík Michael, 1. asistent – Vrbka Jan, 2. asistent – Bureš Martin

V tomto zápase už šlo jen o prestiž, neboť jsme měli jisté celkové druhé místo v tabulce. Obhájili jsme tak loňské umístění, což svědčí o tom, že i přes některé výpadky patříme k nejlepším mužstvům I.B třídy.

Autobusem se táhla libá vůně slivovice už na cestě k zápasu. Tondovy kapky koštovali nejen diváci. A asi zafungovaly, protože zápas jsme s přehledem zvládli. Domácí sice občas zlobili díky slušné kombinaci, ale do vedení 0:1 jsme šli my po gólu Grepla a asistenci Špatiny. Měli jsme i další šance, jenže brankově jsme se už v první půli neprosadili.

Ve 48. minutě se prosadil znovu Grepl po přihrávce Bleši a vedli jsme 0:2. Poté naši zařadili úsporný režim, nechali se zatlačit na vlastní polovinu, celkem pozorně bránili a pokoušeli se o brejky. Domácí se po převzetí iniciativy dostali i do šancí, ale gólově jsme se prosadili opět my. Po Pučanově přihrávce si udělal třetí zářez na pažbě Marťa Grepl a mě to bude stát zase nějakou tu lahvinku domácí pálenky. Jestli takhle bude střílet i na podzim, což bychom si pochopitelně všichni přáli, bude mi muset pomoct se sběrem ovoce, jinak jsme brzy na suchu. Pět minut před koncem pak zvýšil na 0:4 Knap. Domácím se v nastaveném čase podařilo už jen korigovat na 1:4.

Byla to podle mého soudu opět velmi úspěšná sezona. Chtěl bych proto za sebe i za všechny příznivce pačlavského fotbalu poděkovat hráčům, trenérům i všem funkcionářům.