Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "A" - Dražovice "A" 6:1 (4:0)
Pačlavice „A“ – Dražovice „A“                              6:1 (4:0)

Sezona 2017 – 2018, 1. kolo poháru Jihomoravského kraje 30. 7. 2017


Sestava:                                             29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš (80´ O. Dostalík)   3 Bleša Marek     7 Vlček David         4 Knap Petr  

                                    8 Stříž Jiří (62´ Jiříček)          5 Sádlík Tomáš

            11 Grepl Martin          6 Pučan Zdeněk           9 Špatina Marcel (62´ Kozák)

                                                 10 Obruča Lukáš (78´ Kuchtík)

Náhradníci: 12 Jiříček Josef, 13 Kozák Patrik, 14 Dostalík Ondřej, 15 Božák Jan, 16 Kuchtík Jan

Branky: Obruča 3x, Grepl, Sádlík, Pučan

Asistence: Vlček, Obruča 2x, Špatina 2x, Grepl

Rozhodčí: hlavní – Raus Milan, 1. asistent – Lazar Martin, 2. asistent – Marek Milan

 

            S třemi posilami v základní sestavě a v novém rozestavení vyběhly Pačlavice za horkého letního počasí na domácí trávník k pohárovému duelu proti Dražovicím.

 

            Od první minuty bylo zřejmé, kdo je na hřišti pánem. Hosty jsme prakticky k ničemu nepustili a během prvního poločasu jsme v podstatě zápas rozhodli. Už v 8. minutě vstřelil gól Knap, který nebyl uznán pro předchozí ofsaid. O tři minuty později se objevil v šanci Obruča a ani Stříž z dorážky skóre neotevřel. Ve 13. minutě se už Obruča nemýlil a po kolmici Vlčka poslal míč podél vybíhajícího gólmana do sítě. Ve 21. minutě zvýšil na 2:0 Grepl po přihrávce Obruči. Ve 23. minutě šel míč po ose Obruča – Špatina – Sádlík a poslední jmenovaný zvyšoval už na 3:0. V těchto fázích zápasu jsme trochu ubrali plyn, ale přesto se do gólovky dostal Kroupa, který hlavou mířil mimo. Ve 39. minutě po střele Pučana přihrál odražený míč Špatina Obručovi, který chladnokrevně zvýšil technickou střelou na 4:0.    

 

            Pět minut po začátku druhé půle se mohli gólu dočkat i hosté, když centr zapadající k zadní tyči vytáhl na roh Mira Vitoul. V 53. minutě zvýšil po přihrávce Obruči Pučan na 5:0. O chvíli později neproměnili tutovku hosté a vzápětí na druhé straně ani my. Závěr zápasu se po prostřídání hráčů už jen dohrával, ale přesto padly ještě tři branky. Na 6:0 zvyšoval po Greplově přihrávce Obruča a hosté korigovali na konečných 6:1 po standardce, když nikým netečovaný centr zapadl k zadní tyči Vitoulovy branky. Minutu před závěrečným hvizdem nám ještě sudí neuznal gól pro ofsaid.

           

            Zejména v prvním poločase to byl z naší strany doslova koncert. Kdo se přišel podívat, zcela jistě nelitoval. Pokud budeme v nové sezoně podávat takové výkony, můžeme opět okupovat ta nejvyšší patra tabulky. Příští víkend sehraje naše mužstvo další pohárový zápas proti týmu Bystrc Brno, který hraje krajský přebor. Přijďte se podívat, jestli uspějí naši hoši v tak těžké prověrce.

 

Broněk Mich