Pačlavice "A" - FC Dosta Bystrc-Kníničky 1:2 (1:1)
Pačlavice „A“ – FC Dosta Bystrc-Kníničky         1:2 (1:1)

Sezona 2017 – 2018, 1. kolo poháru Jihomoravského kraje 6. 8. 2017

Sestava:                                           29 Vitoul Miroslav

3 Bleša Marek (Kroupa)        8 Dostalík Petr           7 Vlček David                        4 Knap Petr

11 Grepl Martin (Vincenec T.)           6 Pučan Zdeněk           9 Špatina Marcel

10 Obruča Lukáš (Jiříček)

Náhradníci: 12 KroupaTomáš, 13 Jiříček Josef, 14 Kozák Patrik, 15 Vincenec Tomáš, 16 Vincenec David

Branka: Obruča

Nestává se často, že můžeme na pačlavském trávníku vidět mužstvo patřící ke špičce krajského přeboru. Z tohoto úhlu pohledu byl tento zápas odměnou pro fanoušky i hráče.

A už v 6. minutě propukli diváci v jásot, když po fatální hrubce stopera hostů otevřel Obruča skóre. Bohužel, Bystrci se podařilo vzápětí vyrovnat. Pak to byl až do přestávky vyrovnaný duel.

Na začátku druhé půle nás hosté na chvíli přitlačili, ale postupem času jsme získávali půdu pod nohama zase my. Dvojnásobné varování soupeře přišlo okolo 70. minuty. Poté střídající Jiříček spálil stoprocentní šanci a o několik minut později jsme neproměnili další tutovku. V té době hráli hosté na risk se stoperem na hrotu útoku, což se jim v 82. minutě vyplatilo. Vitoul totiž neudržel tvrdou střelu a z dorážky rozhodl zápas právě vysunutý obránce Svoboda. Penaltový rozstřel jsme si mohli vynutit ještě v 88. minutě, jenže Pučan mířil hlavou ve vyložené šanci mimo.

Byl to vyrovnaný duel a i přes prohru odcházeli domácí diváci spokojeni. Snad naši borci potvrdí dobrou formu příští neděli 13. srpna, kdy odjíždí ve 14:45 hodin k prvnímu mistrovskému utkání na hřiště nováčka soutěže do Vysočan.