Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "A" - Medlánky "A" 4:1 (2:1)
Pačlavice „A“ – Medlánky „A“                  4:1 (2:1)

 

Sezona 2017 – 2018, podzim - 3. kolo I. B třídy skupiny A, 19. 8. 2017


Sestava:                                    29 Vitoul Miroslav

 2 Kroupa Tomáš        3 Bleša Marek           7 Vlček David              4 Knap Petr   

                                    8 Stříž Jiří                 5 Sádlík Tomáš

11 Grepl Martin          6 Pučan Zdeněk (88´ Vincenec D.)   9 Špatina Marcel (77´ Jiříček J.)

                                            10 Obruča Lukáš (81´ Vincenec T.)

Náhradníci: 20 Šesták Kamil, 12 Jiříček Josef, 14 Vincenec Tomáš, 15 Vincenec David

Branka: Grepl, Obruča, Pučan 2x

Rozhodčí: hlavní – Frydrych Dominik, 1. asistent – Urbánek Martin, 2. asistent – Horváth Ladislav

 

            Dnes jsme měli doma potvrdit venkovní výhru z minulého týdne. Čekal nás ovšem úplně jiný soupeř. Přestože závěrečné skóre hovoří celkem jednoznačně, byl to těžký zápas. Medlánky byly velmi vyrovnaným soupeřem a vítězství se nerodilo lehce.

 

            V 11. minutě otevřel skóre Grepl a o pět minut později zvyšoval Obruča na 2:0. Bohužel od těchto chvil se naše mužstvo začalo z hřiště vytrácet a soupeř získával stále více půdu pod nohama. Paradoxem je, že v době, kdy byl Obruča dvakrát blízko úspěchu, udeřili hosté a ve 42. minutě snížili na 2:1, čímž se dostali do zápasu. Když pak Špatina po centru svůj volej neposlal mezi tyče, stav utkání se už do konce prvního poločasu nezměnil.

 

            Po přestávce se obraz hry nezměnil. Medlánky nám toho moc nedovolily, hodně jsme kazili přihrávky a naše hra byla velmi nesourodá. Světélko naděje vykřesal Stříž, jehož projektil jen těsně minul branku soupeře. O chvíli později předvedli naši borci snad nejhezčí akci utkání. Obruča uvolnil uličkou Pučana a ten podél vybíhajícího gólmana zvýšil na 3:1. Tři minuty před koncem zápasu pak Pučan uzavřel gólový účet, tentokrát po kombinaci s Jiříčkem.

           

            Takže jsme zdolali další metu. Třetí překážkou nám v letošním ročníku této soutěže bude v neděli 27. srpna Lipovec. Odjezd autobusu je ve 14:45 hodin. 

 

Broněk Mich

 
Obec
Pačlavice