Rozhovor s novou posilou Lukášem Obručou

Rozhovor: Lukáš Obruča

Datum narození: 26. 5. 1997

Oblíbený fotbalový klub: Real Madrid

Oblíbené číslo dresu: 6 (bohužel obsazené ostříleným borcem, takže jsem neměl šanci :D, budu nosit 10)

Jaký fotbalový stánek bys chtěl navštívit? Santiago Bernabeu

Od koho bys chtěl být poplácán po ramenou? Od Tondy po každým zápase :D

Fotbalový vzor: Luka Modrić

Záliby: fotbal, futsal, tenis, kolo, lyže, hudba, filmy a taky gaučing

Ahoj Luke, vždy při rozhovoru začínám otázkou, kdy a kde jsi fotbalově začínal a jakými kluby jsi prošel?

Ahoj, jako malej šestiletej špunt jsem začínal v Drnovicích, kde jsem hrával krajního obránce. Po konci éry Drnovic jsem kopal za Vyškov na postu středního i krajnáho záložníka. Potom jsem se přesunul na rok do slavných Milonic :D a teď jsem konečně tady v Pačlavicích (skoro doma), za což by byl můj děda určitě rád.

Do kádru jsi přišel na začátku letní přípravy, prozraď divákům, jak se tento přestup upekl.

Přestup nebo lépe řečeno falešné hostování se upeko díky přemlouvání a lákání Martina Grepla (známe se z futsalu) na kvalitní fotbal, dobrý kolektiv a pěkné hřiště, což se naštěstí potvrdilo. Už loni se o to neúspěšně snažil, a tak na druhý pokus to klaplo.

V přípravě jsi sázel jeden gól za druhým. V prvním kole jsi přidal další dva. Jaký je to pro tebe skok jít hrát z Milonic do Pačlavic, když se ti očividně pořád daří?

Jo,zatím to tam padá a doufám, že to bude pokračovat. Tak skok to samozřejmě je, o tom žádná, ale pro mě spíš v pozitivním slova smyslu.

Co říkáš na mužstvo a jaké další fotbalové cíle máš?

Super parta a zároveň dost kvalitní hráči na to, abychom bojovali o přední příčky tabulky. Plus k tomu máme nového maséra a to je luxus, který nemá kde, kdo :D Můj aktuální cíl je jak jinak, než vyhrát I.B třídu hned moji první sezónu tady v Pačlavicích a aspoň párkrát rozvlnit síť (ne tu za bránou).

Mimo fotbal hraješ velmi dobře i futsal, kde jsi dokonce dostal pozvánku do mládežnické reprezentace. Co je tvojí prioritou? Futsal nebo fotbal? A jak moc ti hraní futsalu pomáhá při fotbale?

Loni to byl futsal.Teď mě baví fotbal tady. Ale budu se snažit stíhat oboje. Je to jiný míč, takže je potřeba po futsale vždycky vytáhnout "cihlu z nohy". Nejvíc asi při přechodu 1 na 1 při práci s míčem ve zhuštěném prostoru.

Dokážeš si tipnout, kde by v tabulce měly Pačlavice skončit? A jaký je tvůj dnešní tip?

Věřím, že máme tým na to, skončit na bedně a porveme se o co nejlepší flek. Můj tip na dnešek, prostě musíme vyhrát!! Hrajeme doma, takže plácnu 3:1, pro ty, co si chtějí vsadit, je to s kurzem 1:12,30.

Vyber si jedno:

Sparta – Slavia: radši Slavia

Blondýna – bruneta: blondýna

Pivo – RUM: pivo a pak rum

Utopenec – topinka: utopenec

Klobása – cigáro: pačlavský cigáro

Přírodní tráva – umělka: přírodní pažit

Adidas – Nike: Nike

Kdo je kdo v kabině?