Pačlavice "B" - Habrovany 3:1 (3:0)

Sezona 2017 – 2018                                                                   Okres Vyškov 3. třída skupina A

3. kolo 20. 8. 2017

Pačlavice „B“ – Habrovany                                                                                3:1 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Rek Lubomír

Sestava domácí:

31 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej       3 Hádlík Lukáš                   4 Knap Petr           6 Vincenec David

11 Grepl Martin            7 Kapounek Zdeněk          15 Vincenec Tomáš        8 Božák Jan

10 Zbořil Miroslav               9 Navrátil Luděk

Náhradníci: 5 Vlček David, 12 Bednář Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Soldán Jiří

Branky domácí: 9´a 27´Vincenec Tomáš, 38´Soldán Jiří

Přihrávky: 6´, 27´a 38´ Grepl Martin, 27´ Zbořil Miroslav

Karty: 84´ Žk Knap Petr

Souhrn:

Hned v úvodu zápasu v páté minutě nevyšla Kapounkovi přihrávka a míč „namazal“ na nohu soupeře, vyznamenal se ale Dopita. To ale bylo vše, k čemu se hosté dostali, a celý první poločas se odehrával pod naší taktovkou. V šesté minutě po perfektní přihrávce Martina Grepla střílí bombou pod břevno gól Tomáš Vincenec, v osmnácté minutě jeho další povedenou střelu k tyči vyráží gólman s velkými obtížemi na rohový kop a do třetice všeho, ve dvacáté minutě podjela střela dnešního našeho kanonýra brankáři pod tělem a zastavila se k naší smůle na brankové čáře. Ve 27´ centruje z rohu pokutového území Míra Zbořil, Martin Grepl sklepává hlavou na nohu Toma Vincence, ten opět vymetl šibenici a pojišťuje naše vedení na 2:0. Deset minut nato předběhl Martin Grepl bránícího protihráče, přihrávkou před branku nachází volného Jirku Soldána a vedeme 3:0.

Druhý poločas byl dalece vyrovnanější a dalo by se říci, že byl poločasem promarněných šancí. V 56´ jsme zaznamenali dvě po sobě jdoucí příležitosti hostů, které zůstaly nevyužity, ještěže při nás stáli „všichni svatí“, protože to, co převedli při té druhé Hádlík s Knapem, kdy si na brankové čáře dávali přednost, kdo kopne do míče, vypadalo, že chtějí trenérovi přivodit infarkt. V 63´ pouští rozhodčí v pokutovém území našeho soupeře hru, ze které Pačlavice trefují tyč banky a podle pravidla nedáš – dostaneš se po naší špatné rozehrávce ve středu hřiště prosazují i hosté a po brejku snižují v 82´ na 1:3. V 84´dostává ŽK za faul náš Per Knap, v 86´ krásnou přihrávku Dana Navrátila do uličky nezužitkoval sám na brankáře postupující Jirka Bednář a v 87´střelou ze vzdálenosti pokutové značky trefuje Míra Zbořil tyč.

Závěr:

Byla znát účast hráčů áčka, kteří mají na našem vítězství rozhodující podíl. Velmi dobrý výkon předvedl Tomáš Vincenec a chci věřit, že nám pomůže i v dalších bojích.

Další mistrovské utkání sehraje naše B mužstvo v neděli 27. 8. 2017 od 16:30 hodin v Kučerově.