Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Lipovec - Pačlavice "A" 1:4 (0:3)
Lipovec – Pačlavice „A“                  1:4 (0:3)

 

Sezona 2017 – 2018, podzim - 4. kolo I.B třídy skupiny A, 27.8.2017


Sestava:                                  20 Šesták Kamil

 2 Kroupa Tomáš        8 Dostalík Petr          7 Vlček David             4 Knap Petr   

                                    3 Bleša Marek          5 Sádlík Tomáš (46´ Stříž)

11 Grepl Martin          6 Pučan Zdeněk       9 Špatina Marcel (63´ Jiříček J.)

                                                 10 Obruča Lukáš (80´ Kozák)

Náhradníci: 12 Jiříček Josef, 13 Stříž Jiří, 14 Kozák Patrik

Branka: Špatina, Obruča 2x, Pučan

Rozhodčí: hlavní – Pecher Lukáš, 1. asistent – Kropáček Jakub, 2. asistent – Jalový Josef

 

            Domácí začali pěkně od podlahy. Hráli tvrdě, záludně, daleko za hranicí pravidel. Rozhodčí Pecher zřejmě naposledy pískal ragby nebo americký fotbal, protože jinak si nedovedu vysvětlit, co ho motivovalo k tolerování takového způsobu hry. Zhruba po deseti minutách jsme se začali zastřelovat a čím dál častěji a nebezpečněji ohrožovali branku domácích. Po necelé půlhodině udržel Grepl na pravé straně míč, ač permanentně faulovaný a soupeřem držený. Prostrčil jej Obručovi, jenž si to namířil velkým vápnem přímo k brance, ale ve vyložené příležitosti ještě nahrál lépe postavenému Špatinovi, který si udělal zářez na své pažbě – 0:1. Domácí jsme celkem k ničemu podstatnému nepouštěli, ale také naše stoprocentní šance jsme nevyužili, jako například dvakrát Grepl, který po uličkách Pučana respektive Bleši proti gólmanovi z blízka neuspěl. Stejně se vedlo Knapovi, jenž po centru z rohu špatně trefil hlavou míč. Ve 39. minutě vygradovala surová hra domácích v udělení červené karty za faul zezadu po odehrání míče. A pak přišla pro Lipovec studená sprcha. Špatina zahrával zprava standardku. Na centr si naskočil „čahoun“ Pučan a poslal hlavou míč za záda bezmocného gólmana – 0:2. Ve 44. minutě, kdy někteří diváci už odcházeli k občerstvení, prolétl Dostalíkův nákop až za obranu domácích a Obruča už si věděl rady – 0:3.

 

            Ve druhé půli trenér Pačlavic postupně prostřídal sestavu, ale i tak jsme měli několik brankových příležitostí a z tohoto pohledu mohl zápas skončit mnohem výraznějším rozdílem. V 58. minutě se nepískala jasná penalta, když Obruča, postupující sám na gólmana, byl v pokutovém území zezadu podražen. Následně ten samý hráč provětral při presingu domácí obranu tak, že brankář zachraňoval na poslední chvíli na brankové čáře. No a do třetice se Lukášovi po přihrávce Bleši podařilo rozvlnit síť – 0:4. V 71. minutě se dokonce tři naši hráči hnali na osamoceného gólmana, leč Kroupa zvolil špatné řešení. Domácí se pak zmohli z brejku na kosmetickou úpravu skóre – 1:4. V závěru jsme měli ještě další čtyři gólovky, z nichž tři spálil Jiříček.  

           

            Příští sobotu 2. září nás v 16 hodin čeká na domácím hřišti duel s Rájcem-Jestřebí. Doufám, že kluci už zapomněli na „sedmičku“, kterou nám soupeř před rokem doma uštědřil.

 

Broněk Mich

 
Obec
Pačlavice