Kučerov - Pačlavice "B" 2:1 (1:1)

Sezona 2017 – 2018                                                             Okres Vyškov 3. třída skupina A

4. kolo 27. 8. 2017

Kučerov – Pačlavice „B“                                                                   2:1 (1:1)

Hlavní rozhodčí: Smutník Josef

Sestava hosté:

31 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej          3 Hádlík Lukáš          4 Kocourek Tomáš           6 Vincenec David

14 Kuchtík Jan         7 Kapounek Zdeněk            5 Vincenec Tomáš               8 Božák Jan

9 Navrátil Luděk                11 Zbořil Miloš

10 Soldán Jiří, 12 Bednář Jiří, 13 Navrátil Daniel, 14 Wehrenberg Lukáš

Branky hosté: 14´ Navrátil Luděk

Přihrávky:  -

Karty: 36´ Žk Dostalík Ondřej

Souhrn:

Začínáme tradičně, hned v první minutě se podařilo Tomáši Kocourkovi přihrát na nohu soupeře a zachraňovat musel Dopita. Odpovídáme nejprve trestným kopem Ondry Dostalíka těsně mimo branky a ve 14´ udeřilo. Luděk Navrátil sám vybojoval v pokutovém území míč a střelou k tyči zajistil Pačlavicím vedení 1:0. Ve 24´ po přihrávce Dana Navrátila minul v dobré pozici branku Miloš Zbořil. Deset minut nato z druhé nebezpečnější akce domácích, kdy po faulu Dostalíka a následném trestném kopu špatně zasáhl Dopita míč, domácí pohodlně vyrovnávají na 1:1. Ve 36´ dostává navíc Ondra Dostalík ŽK za faul. Jak špatně poločas začal, tak i skončil.

Prvých pět minut druhého poločasu domácí tlačili, nevytvořili si ale žádnou šanci. V 52´ se David Vincenec prokličkoval doslova přes celé hřiště, ale v rozhodujícím okamžiku, sám před brankářem, se mezi tyče netrefil. Minutu potom maří šanci i domácí, když jejich útočník nedokázal umístit hlavičku z jednoho metru do naší opuštěné branky. Další příležitost měli hosté v 57´, tu první ke vstřelení branky z velmi dobré pozice nevyužil Luděk Navrátil a při opakované šanci byl již v postavení mimo hru. V 60´opouští hřiště ze zdravotních důvodů Lukáš Hádlík, na pozici stopera se stahuje Luďa Navrátil, tím si domácí uvolňují ruce v obraně a na zápase je to znát. Nejprve v 69´ po rohovém kopu nastřelují z hranice bombou břevno, v 81´ po faulu na Tomáše Vincence je jim sice udělena ŽK, ale v 82´ se velmi jednoduchou akcí dostávají přes nezdvojenou pravou stranu naší obrany a zajišťují si vedení 2:1.

Závěr:

V utkání, kterému by slušela remíza, opakujeme stále stejné chyby. Neproduktivní útok, ve kterém snad mají hráči strach proměňovat své příležitosti, děravá obrana, která navíc mezi sebou dostatečně nekomunikuje a nepřesnost přihrávek, protože na všechno sám Zdeňa Kapounek nemůže stačit. V tomto zápase patřil spolu s Tomášem Vincencem a Honzou Božákem k těm lepším, ale i když vyloženě nezklamal nikdo – zase. Nepodařený úvod zápasu, branka a břevno po rozehrávce standartní situace a náš dárek soupeři, obdržený gól v poslední pětiminutovce zápasu.

Fanouškům říkáme, že se vše v dobré obrátí a tak nás přijďte povzbudit v zápase proti Opatovicím A, který se uskuteční v neděli 3. 9. 2017 od 16:00 hodin na hřišti v Pačlavicích.