Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Milonice - Pačlavice "B" 0:0

Sezona 2017 – 2018                                                            Okres Vyškov 3. třída skupina A

6. kolo 10. 9. 2017

 

Milonice – Pačlavice „B“                                     0:0 (0:0)

Hlavní rozhodčí: Lasovský Květoslav


Sestava hosté:  

                                                   24 Vitoul Miroslav

   2 Dostalík Ondřej           3  Hádlík Lukáš        5 Vlček David           4 Kocourek Tomáš

 16 Kuchtík Jan            7 Kapounek Zdeněk           10 Grepl Martin           8 Božák Jan

                               11 Zbořil Miloš                       9 Navrátil Luděk

 

 

12 Keršner Vladimír, 14 Soldán Jiří, 15 Bednář Jiří

 

Branky hosté:  -

Přihrávky:  -

Karty:  -


Souhrn:

Zápas probíhal za stálé převahy Pačlavic, o čemž svědčí i následující přehled událostí na hřišti. V 6´ obdrželi domácí ŽK za zakopnutý míč, ve 14´ pas Ondry Dostalíka zakončil Luděk Navrátil ránou mimo, 16´ a zpětná přihrávka Božáka v šanci branku přestřelil Miloš Zbořil, ve 25´ po centrovaném míči Kocourka míjí ranou z voleje Honza Kuchtík a ve 33´ se po rohovém kopu ocitl sám před brankou Honza Božák, ale nezamířil přesně. Ve 35´ mají domácí první příležitost za celý poločas, jejich střelu po přímém kopu boxuje nad břevno Míra Vitoul. Ve 40´ prověřil domácího brankáře střelou z hranice pokutového území Martin Grepl. Přes všechnu naši převahu skončil poločas výsledkem 0:0 a poměrem střel na branku 1:1.

Naše převaha pokračovala i ve druhém poločase. V 58´ prodloužil Kapounek míč na Martina Grepla, ten šel sám na brankáře, ale zakončil mimo. V 62´ se po rohovém kopu dostal ke střele Miloš Zbořil a již překonaného domácího brankáře zastoupil obránce a v 65´ postupoval sám Luděk Navrátil, ale míč mu odskočil na drnu. V 67´ se do čisté šance dostali domácí, ale ve vzájemné konfrontaci z očí do očí byl v souboji úspěšnější Míra Vitoul. V 67´ se asi zatmělo před očima domácímu hráči s kapitánskou páskou, který ignoroval míč, ale za to brutálním způsobem poslal na zem unikajícího Kuchtíka a ještě měl chuť na další strkanici. Vše sice vyřešil hlavní rozhodčí udělením ŽK, což bylo viníkovi málo, a tak tři minuty nato „vytáhnul“ další brutální zákrok tentokrát šlapák na Lukáše Hádlíka, za který již nekompromisně putoval pod sprchy. Náš stoper utkání nedohrál a uvidíme, zda bude do dalšího kola fit. V 77´ se mohl proslavit Martin Grepl, ale nastřelil pouze brankáře a přehlídku šancí zakončil v 87´ Honza Božák, který po centru Keršnera netrefil z rohu malého trestného území branku.


Závěr:

I když mělo naše mužstvo v zápase jednoznačnou převahu, rozhodně se to neprojevilo v poměru střel na branku, u těch nebezpečnějších to můžeme hodnotit poměrem 5:3. Směrem dopředu chyběl hráčům výběr místa a lepší pohyb, hráč vedoucí míč neměl často komu přihrát, musel míč vracet a dovolit tak soupeřově obraně aby se zkoncentrovala.

Za dobrý výkon můžu pochválit všechny tři posily z kádru A (Míra Vitoul, David Vlček a Martin Grepl), z našeho kádru pak Zdeňka Kapounka a Lukáše Hádlíka. Nezklamal nikdo.

Další utkání se uskuteční v neděli 17. 9. 2017 od 15:30 hodin na domácím hřišti a naším soupeřem budou hráči Ivanovic.

 

 

Bocian   
 
Obec
Pačlavice