Soběšice - Pačlavice "A" 0:2 (0:1)
Soběšice – Pačlavice „A“                             0:2 (0:1)

Sezona 2017 – 2018, podzim – 8. kolo I. B třídy skupiny A, 23. 9. 2017

Sestava:                                            29 Vitoul Miroslav

2 Kroupa Tomáš        3 Bleša Marek         7 Vlček David   4 Knap Petr

8 Dostalík Petr

11 Grepl Martin (88´ Vincenec T.)     6 Pučan Zdeněk      5 Sádlík Tomáš       9 Špatina Marcel

10 Obruča Lukáš

Náhradníci: 12 Dostalík Ondřej, 15 Vincenec Tomáš

Branky: Špatina, Obruča

Rozhodčí: hlavní – Kulíšek Přemysl, 1. asistent – Richter František, 2. asistent – Beneš Jiří

K sobotnímu utkání do Soběšic jsme jeli bez zraněného Pepy Jiříčka a Patrika Kozáka, chyběl také Jiří Stříž. Počasí nebylo vůbec ideální, po celý zápas silně pršelo.

Jelikož hlavní zapisovatel zápasů áčka Broněk Mich nebyl na zápase a nenašla se náhrada, komentář k zápasu bude tedy velmi krátký.

Pro naše hráče to byl těžký zápas, skóre se jim podařilo otevřít ve 26. minutě, kdy se trefil Marcel Špatina. Druhý gól přidal Lukáš Obruča až ve 2. poločase a to v 76. minutě.

Příští utkání sehraje naše áčko na domácím hřišti v sobotu 30. 9. 2017 proti družstvu Jedovnice. Začátek je v 15:00 hod.