Pačlavice "B" - Nesovice 3:1 (3:1)

Sezona 2017 – 2018                                                              Okres Vyškov 3. třída skupina A

9. kolo 1. 10. 2017

Pačlavice „B“ – Nesovice                                                                              3:1 (3:1)

Hlavní rozhodčí: Julínek Jakub

Sestava domácí:

1 Dopita Libor

2 Dostalík Ondřej         4 Knap Petr           3 Hádlík Lukáš             6 Vincenec David

9 Navrátil Luděk      7 Kapounek Zdeněk       5 Vincenec Tomáš               8 Božák Jan

10 Grepl Martin              11 Zbořil Miloš

13 Navrátil Daniel, 16 Kuchtík Jan

Branky domácí: 22´ a 31´ Grepl Martin, 29´ Knap Petr

Přihrávky: 22´ Kapounek Zdeněk, 29´ Vicenec Tomáš, 31´ Zbořil Miloš

Žlutá karta: 27´ Hádlík Lukáš, 67´a 70´ Dostalík Ondřej

Červená karta: 70´ Dostalík Ondřej

Souhrn:

Začínáme tentokrát pohledem do šatny, kde trenér speciálně rozebírá naši zoufalou bilanci obdržených branek po rohových kopech. Za jeho snahu se mu hráči odvděčili již v 11´, kdy po nakrátko zahraném rohu se hosté ujímají vedení, zatímco naše obrana ještě konzultuje jak koho a kdo má hlídat. Stav 0:1 však více prospěl, než uškodil, převzali jsme iniciativu, již ve 13´ poslal Tomáš Vincenec krásnou uličkou na zteč Luďka Navrátila, ten sám před gólmanem prudkou ranou nastřeluje brankovou tyč. Ve 22´ poprvé v akci Martin Grepl, který si po uličce od Kapounka obhodil brankáře a srovnává na 1:1. Ve 27´ dostává ŽK za faul Lukáš Hádlík a dvě minuty na to po přihrávce Tomáše Vincence trefuje ze 25 metrů šibenici Petr Knap a zajišťuje domácím vedení 2:1. Ve 30´ dostávají hosté ŽK po faulu na Zbořila a následným přitisknutím Zbořila do uličky vybídl ke skórování Martina Grepla, ten nezaváhal a upravil na 3:1 pro domácí.

Druhý poločas začali hosté tlakem, ze kterého si však žádnou příležitost nevypracovali, naopak v 58´ po rychlém protiútoku trefuje z těžké pozice Luděk Navrátil podruhé v zápase tyč. V 67´ po vzájemné tahanici o míč při autovém vhazování si vysloužili ŽK hostující útočník a náš Ondra Dostalík, pro kterého zápas po uplynutí dalších tří minut skončil, když za celkem běžný zákrok obdržel druhou žlutou a tím pádem i červenou kartu. V 71´ se předvedl výborným zákrokem Dopita po tvrdé střele z hranice velkého čtverce a závěr utkání již byl plně náš s příležitostmi Honzy Kuchtíka a po střele Grepla, kterou brankář s námahou vyrazil pouze před sebe, i našich dvou útočníků, kteří na míč nedobíhali.

Závěr:

Ze soupeře, který figuroval na druhém místě tabulky, byly obavy, ale zápas jsme mimo úvodního rohového kopu zvládli s přehledem a Nesovice do žádné hry nepustili. Takový výkon potřebujeme odvést i v zápase s Račicemi v sobotu 7. 10. 2017, který sehrajeme od 15:00 hodin na hřišti soupeře. Vyzvednout bych ještě chtěl hru po ose Knap, Tomáš Vincenec a Martin Grepl.