Obec
Pačlavice
              

   

              
 
Pačlavice "A" - Babice 1:3 (1:1)
Pačlavice „A“ - Babice                                1:2 (1:1)

 

Sezona 2017 – 2018, podzim – 11. kolo I. B třídy skupiny A, 14. 10. 2017


Sestava:                                        29 Vitoul Miroslav

         2 Kroupa Tomáš       7 Vlček David         8 Dostalík Petr            4 Knap Petr     

              13 Stříž Jiří     6 Pučan Zdeněk      5 Sádlík Tomáš       9 Špatina Marcel

                                                  10 Obruča Lukáš    

                                                    11 Grepl Martin

Náhradníci: Vincenec Tomáš, Vincenec David, Bednář Jiří

Branky: P. Knap

 

Dnešní počasí bylo ideální pro fotbalové odpoledne. Domácí fanoušci očekávali po dvou předchozích nevydařených utkáních, že se naši hráči zvednou a předvedou nám opět ten jejich pěkný kombinační fotbal. Bohužel se tak nestalo, o čemž svědčí i výsledek.

Domácí i hosté však začínali opatrně. První vážnější šance přišla v 9. minutě, kdy hosté poslali míč do vápna, kde se ve skrumáži hráčů nejlépe zorientoval hráč hostů, který se dostal k balónu a nasměroval míč do brány. Prohráváme 0:1. Naši hráči na to však rychle odpověděli. Ve 12. minutě poslal Lukáš míč do vápna, ale Máriovu střelu srazil obránce na roh. Ten se klukům podařil využít na 100 %, když ho Mário zahrál přesně na hlavu Pučimu, jehož hlavičku ještě tečoval Peťa Knap, a bylo vyrovnáno. 1:1. Hosté si další šanci vytvořili ve 20. minutě, jejich střela šla naštěstí vedle a vzápětí jejich další pokus Mira vyráží. Poté si naši hráči vytvořili několik šancí, ale ani jednu z nich bych neoznačila jako tutovku. Ve 28. minutě zahrával Jirka Stříž roh, narazil si s Máriem, poslal míč do vápna, ale Peťa Dostalík v těžké pozici míří nad. Zpoza vápna vystřelil Puči ve 31. minutě, ale gólman jeho střelu vyrazil. Další střelu Puči přidal ve 44. minutě, ta šla tentokrát těsně vedle.

Na začátku druhého poločasu měli naši opět několik šancí, ale nedokázali je dotáhnout do gólového konce. Ve 49. ťukl Puči ve vápně míč Lukemu, kterému však obránce míč vypíchl. V 52. střílí Lukáš těsně vedle. V 58. se dostal do šance opět Lukáš, který trefil břevno, a Martinova dorážka šla vedle. V 60. minutě se ke slovu přihlásili hosté. Naše obrana propadla při zahrávání trestného kopu, když nechala hostujícího hráče v pohodě hlavičkovat do naší brány. Prohráváme 1:2. Naši hráči si už šanci na vyrovnání vytvořit nedokázali. Za zmínku stojí už jen vyhrocený závěr utkání, kdy v nastavení dostali Peťa Knap a hostující hráč červené karty.

Dle mého názoru přestali naši kluci hrát svoji hru. Nejen dnes, ale i v předchozích dvou utkáních. Místo toho, aby hráli kombinačně po zemi tak, jak to umí, nechají se soupeřem dotlačit k tomu, aby hráli podle nich. Dnes to byla taková nakopávaná. Také je škoda, že si kluci vybíjí svou frustraci na rozhodčích. Ti sice udělali několik chyb, ale když už se pískne, tak by o tom kluci neměli diskutovat a hrát dál. Navíc se fotbal hraje na góly a ty musí dát kluci sami. To rozhodčí neovlivní. Takže v první řadě by se měli kluci dívat na to, jak hrají, a ne na to, jak píská rozhodčí. Za to, že se klukům nedaří, rozhodčí nemůže. Možná je to přísná kritika, ale já jsem to tak dnes viděla.

Na druhou stranu věřím, že příští týden už to kluci konečně prolomí a přivezou z Vilémovic tři body. Upozorňujeme všechny fanoušky, že je ZMĚNA. Hraje se v neděli 22. 10. 2017, začátek utkání je v 11:45 hod., odjezd je v 10:00 hod. Pojeďte podpořit naše kluky k lepším výkonům.

 

Miriam Soldánová

 
Obec
Pačlavice