M.Málkovice - Pačlavice "B" 2:2 (0:1)

Sezona 2017 – 2018                                               Okres Vyškov 3. třída skupina A

12. kolo 22. 10. 2017

 

Moravské Málkovice – Pačlavice „B“                                2:2 (0:1)

Hlavní rozhodčí: Kaplánek Jaroslav


Sestava hosté:

                                                  31 Dopita Libor

   2 Dostalík Ondřej          3 Hádlík Lukáš      9 Navrátil Luděk          4 Kocourek Tomáš

6 Vincenec David       7 Kapounek Zdeněk        12 Kozák Patrik                  8 Božák Jan

                              10 Grepl Martin                   11 Zbořil Miloš

5 Kuchtík Jan, 13 Navrátil Daniel, 14 Soldán Jiří


Branky hosté: 2x Grepl Martin (45 a 66´)

Přihrávky: 1x Zbořil Miloš (14´), 1x Kozák Patrik (66´)

Karty: hostům neuděleny


Souhrn:

Čtrnáctá minuta, první nebezpečná šance hostů, centr Zbořila jako na podnosu a Martin Grepl zajišťuje obstřelením brankáře vedení Pačlavicím 0:1. V 18´ opět velmi dobře přihrává Zbořil unikajícímu Božákovi, ten ale netrefil branku. O minutu později již Honza Božák zamířil lépe, jeho hlavička orazítkovala břevno a míč poskakující ve vápně již naši netrefili. Ve 27´ se poprvé osmělili domácí, v dobré příležitosti před Dopitou však hlavičkují nad. Pěknou akci předvedli hosté ve 34´, když Dan Navrátil doběhl míč na brankové čáře, zpětnou přihrávkou našel Miloš Zbořila a ten ranou z voleje trefil těsně nad.

Po zahájení 2. poločasu již ve 47´ si domácí vytvořili šanci, ocitli se ale v postavení mimo hru. V 54´ postup Miloše Zbořila zmařil na poslední chvíli vypíchnutím míče obránce Málkovic, ale v 66´ již domácí obrana nestačila na přesnou uličku Patrika Kozáka, po které skóroval na 0:2 ve prospěch Pačlavic Martin Grepl. V 68´ se do vápna prosadil David Vincenec a jeho odražený míč trefuje přes hlavu těsně mimo Honza Božák. V 71´ trestá rozhodčí ŽK domácí za faul na Luďka Navrátila, ale tvrdou střelu z bezprostřední blízkosti musel po rychle rozehraném míči likvidovat až Dopita. 80´ a útok domácích, který trestuhodně nezvládli, vyústil ve frustraci, kterou si vybili faulem bez míče na Ondru Dostalíka, ale z jasné červené se jen žlutilo. V 84´ to, co rozhodčí hostům ubral, přidal domácím, když po běžném souboji rameno na rameno zapískal proti Pačlavicím pokutový kop, ze kterého bylo sníženo na 1:2, a následně při samostatném postupu Grepla na branku zapískal postavení mimo hru, i když se náš hráč rozbíhal na míč minimálně tři metry z našeho obranného pásma. Ke vší smůle v 94´ po rozehrání trestného kopu skočil míč na kluzkém terénu před Dopitou tak nešťastně, že mu přeletěl přes rameno až do sítě.

 

Souhrn:

Výkon, který odvedlo naše mužstvo v prvém poločase, patřil k nejlepším, který jsem zatím letos v soutěži viděl. Hra byla kombinační a hráči to tentokrát odmakali. Škoda jen nevyužitých šancí. Ve druhém poločase přidali domácí na obrátkách i tvrdosti, ale rozhodně nezískali převahu. Tu jim v posledních necelých deseti minutách zařídil rozhodčí a jeho výkon nemůžeme rozhodně hodnotit jako nestranný.

Potvrdilo se, že se nám v posledních zápasech daří, a tak zvu všechny naše příznivce na neděli 29. 10. 2017, kdy se utkáme od 14:00 hodin na domácím hřišti s Lysovicemi, kterým momentálně patří čtvrté místo tabulky naší soutěže.

 

  Bocian