Obec
Pačlavice
              

   

              
 
Vilémovice - Pačlavice "A" 1:1 (0:0)
Vilémovice – Pačlavice „A“                         1:1 (0:0)

 

Sezona 2017 – 2018, podzim – 12. kolo I. B třídy skupiny A, 21. 10. 2017


Sestava:                                        29 Vitoul Miroslav

         5 Sádlík Tomáš    7 Vlček David         2 Kroupa Tomáš              8 Dostalík Petr

              13 Stříž Jiří     6 Pučan Zdeněk      3 Bleša Marek       9 Špatina Marcel

                                                  10 Obruča Lukáš    

                                                    11 Grepl Martin

Náhradníci: 12 Dostalík Ondřej, 15 Vincenec Tomáš (73´ střídal P. Dostalíka)

Branky: J. Stříž

 

V sobotu se naše áčko vydalo do Vilémovic a všichni doufali, že po čtyřech zápasech, kdy naplno nebodovali, opět získají tři body. Podrobnější report z tohoto utkání však nemáme, jelikož naši reportéři na zápase chyběli.

V prvním poločase si naši hráči vytvořili několik šancí, ale gól nepadl. Skóre se měnilo na začátku druhého poločasu, kdy se domácí ujali vedení 1:0. Naši hráči se snažili o vyrovnání, to se jim podařilo až v samotném závěru utkání, kdy Zdeňa Pučan přihrál Jirkovi Střížovi, jehož střela se krásně zakroutila do brány. Konečný stav utkání byl 1:1.

Přijďte podpořit naše kluky na sobotní domácí utkání ve 14:00 hod., kdy k nám přijede družstvo Křenovic.

 
Obec
Pačlavice