Pačlavice "B" - Hoštice "A" 1:1 (1:1)

Sezona 2017 – 2018                                                     Okres Vyškov 3. třída  skupina A

1. kolo 4. 11. 2017

Pačlavice „B“ – Hoštice „A“                                                          1:1 (1:1)

Hlavní rozhodčí: Dadák David

Sestava domácí:

31 Dopita Libor

6 Vincenec David           3 Hádlík Lukáš        9 Navrátil Luděk        4 Kocourek Tomáš

12 Bednář Jiří             7 Kozák Patrik              5 Vincenec Tomáš                  8 Božák Jan

11 Zbořil Miloš                    16 Kuchtík Jan

2 Dostalík Ondřej, 10 Soldán Jiří, 13 Navrátil Daniel

Branky domácí: 14´ Kuchtík Jan

Přihrávky: 14´ Vincenec Tomáš

Karty domácí: ŽK 55´ Kuchtík Jan, 76´ Kocourek Tomáš; ČK 79´Navrátil Luděk

Souhrn:

V tomto utkání jsme uhráli fotbalovou remízu, ale vyhráli soutěž v odkopávané, ve které jsme byli neočekávaně lepší než soupeř z konce tabulky. Vývoj utkání naznačil již začátek. V sedmé minutě, když naši bránící hráči namísto velmi jednoduchého uklizení míče čtyřikrát zvolili zpětnou přihrávku do pokutového území na nohu soupeře a naposledy to byla tutovka, kterou bylo hřích nedat. Prohráváme 0:1 a provinilce nechci vzhledem k dalšímu vývoji utkání jmenovat. Ještě štěstí, že ve 14´ zabojoval Tomáš Vincenec a jeho přihrávku tečoval do branky Honza Kuchtík v jediné akci v utkání, ve které jsme uplatnili souhru. Vyrovnáno na 1:1 a do konce poločasu následovalo už jen velké trápení.  Ve 28´ nedorozumění v naší obraně, ještěže soupeř vyslal velmi slabou střelu, na kterou Dopita stačil reagovat a ve 35´ náš rohový kop a po něm hlavička Toma Vincence rovnou do brankáře.

Fotbal, na který se nedalo chvílemi ani dívat, pokračoval i ve druhém poločase. V 55´ obdržel ŽK Honza Kuchtík za faul, v 67´ po zákroku na Dana Navrátila na hranici šestnáctky jsme kopali trestný kop, míč ale poslal Ondra Dostalík vysoko nad a v 70´ po narážečce postupoval do pokutového území Patrik Kozák, ale přestřelil. A pak to šlo deset minut jak na běžícím pásu. 72´ ČK pro Luďka Navrátila za podražení, 74´ faul Dostalíka v pokutovém území znamená pokutový kop, hosté s ním ale naložili tak, že ani netrefili branku a v 76´ dostává ŽK za faul Tomáš Kocourek. Poslední příležitost byla pro domácí, po centru Kozáka netrefil dobře míč Miloš Zbořil.

Závěr:

K utkání by moje babička řekla: „bída, svrab a černé neštovice“, ještěže jsme tolerantnější a bereme to jako druhé velmi nepovedené utkání sezony, kterému může konkurovat jen utkání v Račicích. Dva naši nejslabší soupeři, dva naše nejhorší výkony. Následuje zimní přestávka a věřím, že na jarní soutěž budeme připraveni lépe než loni, kdy jsme museli tahat body na poslední chvíli.

A trochu ze statistiky:

počet zápasů        bodů        vítězství      remízy      prohry        skóre           umístění

13                  19               5              4            4           33 : 21               6

střelci: Grepl Martin 7, Vincenec Tomáš 4, Navrátil Daniel 3

přihrávky: Grepl Martin 9, Zbořil Miloš 6, Vincenec Tomáš 3

Takže vážení sportovní přátelé tímto se pro letošní rok s Vámi loučí značka Bocian a věřím, že na jarní sezonu budeme plni zdraví a optimismu. Příjemné prožití vánočních svátků a vše nej do roku 2018 přeje