Pačlavice "A" - Rousínov "A" 0:2

Pačlavice „A“ – Rousínov „A“     0:2

V sobotu 27. 1. 2018 jsme odehráli první přátelské utkání proti soupeři z Rousínova, hrající krajský přebor.

Sestava: M. Vitoul, T. Sádlík, P. Dostalík, M. Bleša, D. Vlček, M. Grepl, J. Stříž, Z. Pučan, M. Špatina, L. Obruča, P. Doležel

Střídali: P. Knap, T. Vincenec, J. Kuchtík, O. Dostalík

Trenér k zápasu:

Do začátku utkání jsme vstoupili aktivně. Svým napadáním jsme se dostali do několika dobrých šancí. Zápas poté cca v 15. min. ovlivnilo zranění Lukáše Obruči, který si natáhl sval a zápas nedohrál.

Ale stále se hrál dobrý fotbal. Rousínov spíše hrozil střelami ze střední vzdálenosti, my jsme se dostávali dále do šancí, jak z centrů tak kombinací. Rousínov předváděl dobrou kombinační hru zejména ve středu hřiště, kde měl trošku navrch. Jinak bylo utkání kvalitní, vyrovnané a divákům se muselo líbit. Hráči předvedli velmi bojovný, ale i kombinační fotbal. Musíme zapracovat na lepší finální přihrávce a zakončení, to jediné nám chybělo ke spokojenosti a výsledek by byl úplně jiný. Soupeři gratuluji k výhře. Nebyl lepší, ale produktivnější.

My se nyní vrhneme do další fáze přípravy. Ve středu nás čeká další trénink a následující den se odebereme na čtyřdenní soustředění na Baldovec.