Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "A" - Vysočany 1:0 (0:0)
Pačlavice „A“ – Vysočany               1:0 (0:0)

 

Sezona 2017 – 2018, jaro – 15. kolo I.B třídy skupiny A, 31. 3. 2018


Sestava:                                 

29 Vitoul Miroslav, 2 Kroupa Tomáš, 7 Vlček David, 8 Dostalík Petr, 5 Tomáš Sádlík, 12 Vincenec Tomáš, 13 Stříž Jiří (46´- 9 Špatina Marcel), 6 Pučan Zdeněk, 11 Grepl Martin, 10 Obruča Lukáš, 14 Doležel Pavel

Branky: Špatina

Žluté karty: Kroupa, Sádlík, Obruča, Špatina

Rozhodčí: hlavní – Horváth Antonín, 1. asistent – Horváth Ladislav, 2. asistent – Rusňák Jan

 

            Byl to zápas prvního s devátým mužstvem tabulky a podle papírových předpokladů se mělo herně i výsledkově jednat o jednoznačnou záležitost pro domácí. Prvních dvacet minut naznačovalo, že je jen otázkou času, kdy Pačlavice vstřelí první branku. Snažily se hrát kombinační fotbal bez nakopávaných míčů. Hrálo se především na polovině hostů a asi největší šanci spálil v 8. minutě Obruča, jemuž po centru Grepla při zpracování odskočil míč. Přes územní a herní převahu nepřicházela žádná průniková přihrávka, takže snažení domácích končilo před pokutovým územím soupeře. Přímá střela na branku, kdy musel gólman hostů zasahovat, přišla z kopačky Stříže až ve 35. minutě zápasu. Hosté urputně bránili a s přibývajícím časem byla na našich fotbalistech patrná čím dál větší bezradnost. Z pohledu diváka byl druhý poločas ze strany Pačlavic naprostou blamáží. Střídající Špatina se sice snažil o střelbu, ale jeho pokusy míjely branku. Vítězství a tři body do tabulky přinesl až v nastavení nařízený pokutový kop, který nadvakrát proměnil právě Špatina.   

            Nejhlavnější a na hřišti nejviditelnější postavou byl však hlavní rozhodčí. Kouskoval hru, snažil se získat respekt v nesprávných momentech a situacích a svým rozporuplným řízením utkání znervóznil hráče domácích i hostů a popudil proti sobě také fanoušky obou táborů. Podle mého názoru utkání nezvládl.

           

Příští sobotu 7. 4. zajíždí A mužstvo ve 13:30 do Medlánek.


Broněk Mich

 

 

 

 

 
Obec
Pačlavice