Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "B" - Kučerov 4:2 (3:0)

Sezona 2017 – 2018 Okres Vyškov 3. třída skupina A                         17. kolo 15. 4. 2018

Pačlavice „B“ – Kučerov                               4:2 (3:0)

Hlavní rozhodčí: Pindeš Miroslav

 

Sestava domácí:

                                               31 Dopita Libor

14 Navrátil Marek      3 Hádlík Lukáš         5 Kozák Patrik       2 Kocourek Tomáš

  12 Knap Petr     7 Kapounek Zdeněk           4 Veselý Leoš          8 Božák Jan

                          10 Grepl Martin               11 Zbořil Miloš

6 Vincenec David, 9 Navrátil Luděk, 13 Navrátil Daniel

Branky domácí: 3 Grepl Martin – 11´, 18´a 38´; 1 Veselý Leoš 77´

Přihrávky: Kapounek Zdeněk 11´, Kocourek Tomáš 18´, Zbořil Miloš 38´a Grepl Martin 77´

Karty domácí: Knap Petr 71´ ŽK

 

Souhrn utkání:

V prvních dvaceti pěti minutách jsme jednoznačně utkání ovládli, již ve 2´ střílí pod břevno Grepl, jehož ránu vyráží brankář s obtížemi na rohový kop, v 7´ tentýž hráč využívá po odkopu vrácený míč, klička na brankáře však byla dlouhá a tak trefuje jen boční síť. V 11´ krásná kolmice Kapounka na Martina Grepla, který podél brankáře dostává naše mužstvo do vedení 1:0. Ve 14´ Greplova rána po rohu Zbořila trefuje břevno soupeřovy branky a v 18´ přesný nákop Tomáše Kocourka na sprintujícího Martina Grepla znamená naše vedení 2:0. Ve 29´se poprvé dostávají ke slovu hosté, jejich tutovku však vychytal Dopita. Zlepšený výkon Kučerova se odrazil i ve 33´, kdy po zásahu Dopity na poslední chvíli odvrátil na rohový kop Hádlík, po jeho zahrání hlavičkují hosté těsně mimo. Tři minuty nato, po nepřesné rozehrávce v obraně, hlavičkují v tutové pozici mimo naši branku. Ve 38´ však udeřilo na druhé straně. Po rychlém protiútoku se do brejku dostává Miloš Zbořil a jeho přihrávka jak na podnosu pro Martina Grepla znamená naše vedení 3:0. Ve 43´ se poprvé ke střele z hranice šestnáctky odhodlal Leoš Veselý, rána končí těsně mimo.

V poločase střídáme a znamená to přeskupení hráčů v naší sestavě. Z původní odchází Lukáš Hádlík, Tomáš Kocourek a Honza Božák, které nahrazují David Vincenec, Luděk Navrátil a Dan Navrátil, tyto změny v sestavě jsou očividně znát. 46´ po kiksu Knapa v šestnáctce trefují hosté tyč, v 53´nechává naše propustná obrana poprvé v druhém poločase vyniknout Dopitu, 57´ ŽK pro našeho Knapa za faul a v 68´ jsme si mohli před naší brankou připadat jako na střelnici. Zde totiž stačil první ránu hostů z tutové pozice Dopita ještě vyrazit, ale na dorážku již nestačil, stav 1:3. V 73´ po ztrátě míče před pokutovým územím následuje za celkem zbytečný faul Davida Vincence trestný kop, po kterém hosté snižují stav utkání na 2:3 a z jednoznačné záležitost se stává drama. Vysoce pozitivní bylo to, že jsme nerezignovali. V 77´ přihrává Martin Grepl před pokutovým územím na nabíhajícího Leoše Veselého, který umístěnou střelou do horního rohu branky navyšuje naše vedení na 4:2. V 80´ Přihrává David Vincenec na Martina Grepla, ten posílá do vyložené šance Miloše Zbořila, který trefuje jen nohy brankáře. V 83´ můžeme opět poděkovat Dopitovi, který řeší brankovou situaci pádem pod nohy soupeře. Celý zápas končí ŽK pro soupeře za brutální faul na Leoše Veselého a musím říct, že ke konci zápasu se na straně soupeře mohlo žlutit i vícekrát.

 

Závěr:

V neděli 22. 4. 2018 nás čeká utkání pravdy v Opatovicích, když naši sestavu neposílí nikdo z kádru mužstva A trenér bude muset řešit dilema, zda dostane příležitost celá lavička nebo jen ti hráči, kteří na soutěž mají. Na hřišti soupeře bude utkání probíhat od 16:00 hodin a všechny příznivce zvu, příjděte nás podpořit, vždyť naše béčko okupuje páté místo tabulky.

 

Bocian

 
Obec
Pačlavice