Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Pačlavice "B" - Milonice 8:0 (5:0)

Sezona 2017 – 2018                                                Okres Vyškov 3. třída skupina A

19. kolo 29. 4. 2018

 

Pačlavice „B“ – Milonice                                                                8:0 (5:0)

Hlavní rozhodčí: Uhlíř Petr


Sestava domácí:

                                                             1 Dopita Libor

14 Navrátil Marek         5 Kozák Patrik             3 Hádlík Lukáš              2 Kocourek Tomáš

10 Grepl Martin             7 Kapounek Zdeněk    4 Veselý Leoš              12 Wehrenberg Lukáš

                                      11 Zbořil Miloš             9 Navrátil Luděk

6 Vincenec David, 13 Soldán Jiří, 15 Dostalík Ondřej, 16 Kuchtík Jan

 

Branky domácí: 2x Grepl Martin 16´a 82´, 2x Vincenec David 37´a 86´, 1x Navrátil Marek 3´, Zbořil Miloš 5´, Navrátil Luděk 23´a Kocourek Tomáš 57´

Přihrávky: 5x Grepl Martin 3´, 23´, 37´, 57´a 86´, 2x Navrátil Luděk 5´a 16´, 1x Veselý Leoš 82´

Karty: nebyly uděleny


Souhrn utkání:

Milonice nastoupily pouze o devíti hráčích, což zásadně ovlivnilo průběh utkání. Hosté se za celý zápas nedostali do žádné šance, Dopita se v brance nudil a na míč si sáhl jedině v případě výkopů hostujícího brankáře, které přelétávaly celé hřiště. Hosté navíc celkem pochopitelně zdržovali čas, takže do pohledné kopané mělo utkání daleko a jedinou otázkou byla jen výše našeho skóre.

Nejprve tedy branky. Ve 3´ obrana Milonic zahrála po centru Grepla v pokutovém území nepochopitelně rukou a nařízenou penaltu proměnil Marek Navrátil, 1:0. Náš tlak pokračuje, v 5´ po narážečce patou Luďka Navrátila se do míče na hranici pokutového území opřel Miloš Zbořil a zvyšuje na 2:0. V 16´ vystřelil tvrdě zpoza šestnáctky Luděk Navrátil a brankářem vyražený míč vrací do sítě Martin Grepl, stav je 3:0. Ve 23´, narážečka Grepla v pokutovém území na Luďka Navrátila a ten ranou k tyči navyšuje stav na 4:0. Prvý poločas zakončuje ve 37´ po individuální akci Grepla střelou do prázdné branky David Vincenec a upravuje na 5:0.

Ve druhém poločase upadla hra do naprostého podprůměru. Domácí, vědomi si svého náskoku, přešli na pěší fotbal a navíc je hostující obrana úspěšně vystavovala do postavení mimo hru. Další branky jsme se dočkali až v 57´, když brankář hostí strhl nohy kličkujícího Grepla a z nařízené penalty zvyšuje Tomáš Kocourek na 6:0.  Další branky padaly až ke konci utkání, v 82´ po centru Veselého se v pokutovém území prosadil Martin Grepl, 7:0 a v 86´ tentýž hráč předložil jako na podnose přihrávku Davidu Vincencovi, který do opuštěné branky uzavírá celkové naše skóre na 8:0.

Nyní několik slov k dalším šancím. V první minutě hlavička Veselého těsně mimo, stejnou šanci hlavou nevyužil Leoš Veselý i ve 25´ a ve 28´ netrefil z boku hranice malého vápna branku Ondra Dostalík. Stejně pokračujeme i ve druhém poločase. Ve 46´ vyráží hostující gólman jen se štěstím dobře umístěnou střelu Tomáše Kocourka, v 50´ se po sólové akci netrefil do prázdné branky Miloš Zbořil, v 63´ nastřeluje Honza Kuchtík hlavou břevno a v závěrečné „holomajzně“ se naši hráči místo střel na branku více věnovali parádičkám.

V úterý 1. května 2018 sehraje naše B mužstvo odložený zápas 14. kola od 16:30 hodin v Hošticích. Přijďte povzbudit.

 

Bocian