Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Hoštice "A" - Pačlavice "B" 0:1 (0:1)

Sezona 2017 – 2018                                          Okres Vyškov 3. třída skupina A

14. kolo 1. 5. 2018

 

Hoštice „A“ – Pačlavice „B“                                             0:1 (0:1)

Hlavní rozhodčí: Smutník Josef


Sestava hosté:                            1 Navrátil Daniel

  14 Navrátil Marek        9 Navrátil Luděk            5 Kozák Patrik      2 Kocourek Tomáš

 16 Kuchtík Jan            7 Kapounek Zdeněk       4 Veselý Leoš              8 Božák Jan

                                  11 Zbořil Miloš               6 Vincenec David

12 Wehrenberg Lukáš

 

Branky hosté: 1 Zbořil Miloš 16´

Přihrávky: 1 Vincenec David 16´

Karty: ŽK Kozák Patrik 32´, Kocourek Tomáš 59´a Navrátil Luděk 66´


Souhrn utkání:

K zápasu odcestovalo pouze dvanáct hráčů a také chyběli oba trenéři, takže koučingu se ujal Lukáš Novák a funkci vedoucího mužstva s přehledem zvládla Miriamka Soldánová.

Začínáme dobře, po počátečním tlaku domácích již v 10´ trefuje po centru z přímého kopu Veselého ranou z voleje Zbořil břevno a v 16´ se v trestném území uvolnil David Vincenec a po jeho přihrávce zajišťuje Miloš Zbořil vedení Pačlavic 0:1. Ve 21´ se po nešťastně tečovaném míči obráncem dostávají domácí do čisté brankové šance, kterou řeší pádem pod nohy Dan Navrátil a následná střela pouze otřásla břevnem. Další příležitost měly Hoštice ve 32´ po faulu Patrika Kozáka za který obdržel ŽK, když míč po rozehrávce přímého kopu nohou Dan Navrátil vyrazil. Ve 37´ předvedl náš brankář další výborný zákrok, když tvrdou ránu k tyči vyráží na roh. I naše mužstvo v tomto čase nezahálelo. Ve 35´ umístěnou střelu Veselého k tyči vyráží brankář na rohový kop a ve 43´ po centru Veselého střílí z úhlu Honza Božák, domácí gólman nadvakrát kryje.

Utkání s mírnou převahou domácích v poli ale vyrovnanými šancemi na obou stranách pokračuje i ve druhém poločase. V 57´ se po přihrávce Kapiho dobře uvolnil David Vicenec, jeho brankovou šanci však vyráží brankář na roh a v 64´ se po centru Veselého tentýž hráč trefuje pouze do boční sítě branky.  V tomto čase se také žlutilo. Nejprve v 59´ dostává kartu Tomáš Kocourek, v 66´ Luděk Navrátil a v 70´ tentokrát domácí, ve všech případech za faul. V 73´ ztrácí při zbytečném driblinku míč před vlastním pokutovým územím Patrik Kozák a opakovaně zářil v brance Dan Navrátil, který kryl dvě po sobě jdoucí brankové střely. S největší parádou se ale náš brankář vytasil až v 87´, když kryl nařízený pokutový kop. Poslední dvě šance patřily hostům a u obou byl aktérem David Vincenec. Nejprve se krásně uvolnil po postranní čáře, míč zůstal v hřišti, ale na pokyn pomezního byl zapískán aut a ta největší nastala v 89´, když domácí obránce fauloval zezadu jako poslední hráč unikajícího Vincence a rozhodčí neocenil tento zákrok kartou a ani nezapískal faul.


Závěr:

V utkání se bojovalo do posledních sil a místy i bolelo. Výborný výkon opět podal v brance Dan Navrátil a spolehlivě hrál na postu stopera i Navrátil Luděk. Škoda jen, že domácí neunesli tíhu prohry a některé jejich výroky rozhodně ke sportu nepatří.

Podruhé za sebou venku hrajeme v neděli 6. 5. 2018 od 16:30 hodin na hřišti vedoucího mužstva tabulky Ivanovic. Přijďte povzbudit.

Bocian
 
Obec
Pačlavice