Čebín – Pačlavice „A“                     0:2 (0:0)

Sezona 2017 – 2018, jaro – 14. kolo I.B třídy skupiny A, 1. 5. 2018

31 Dopita Libor, 2 Kroupa Tomáš (46´ Stříž), 4 Knap Petr, 5 Sádlík Tomáš, 6 Pučan Zdeněk, 7 Vlček David, 8 Dostalík Petr, 9 Špatina Marcel, 10 Obruča Lukáš (46´ Grepl), 14 Doležel Pavel

Náhradníci: 11 Grepl Martin, 13 Stříž Jiří, 16 Dostalík Ondřej

Branky: P. Knap, M. Grepl

Žluté karty: T. Sádlík, D. Vlček

Rozhodčí: hlavní – Jelínek Lukáš, 1. asistent – Burgr Štěpán, 2. asistent – Oujezdský Jan

V Čebíně čeká naše hráče vždy těžké utkání. První poločas byl vyrovnaný, o čemž svědčí i remízový stav 0:0. Pačlavicím 3 body zajistil gólem v 74. minutě Petr Knap a pojistku přidal v 80. minutě Martin Grepl z pokutového kopu.

Podrobnější popis utkání není k dispozici, jelikož na utkání nebyl žádný z našich zpravodajů.

Další zápas sehraje „A“ družstvo opět venku. Tentokrát pojede v sobotu 5. 5. 2018 do Podolí. Začátek utkání je v 16:30 hod., odjezd autobusu je ve 14:45 hod.