Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Podolí - Pačlavice "A" 0:2 (0:1)
Podolí – Pačlavice „A“                       0:2 (0:1)

 

Sezona 2017 – 2018, jaro – 20. kolo I.B třídy skupiny A, 5. 5. 2018


Sestava:                                 

                                             1 Sypěna Josef

     2 Kroupa Tomáš    7 Vlček David         8 Dostalík Petr           4 Knap Petr

                                              3 Bleša Marek

 11 Grepl Martin         13 Stříž Jiří     6 Pučan Zdeněk       9 Špatina Marcel (85´ Vincenec)

                                          10 Obruča Lukáš

Náhradníci: 5 Sádlík Tomáš, 12 Vincenec Tomáš, 14 Doležel Pavel

                         

Branky: 2x L. Obruča

Žluté karty: M. Bleša, J. Stříž

Rozhodčí: hlavní – Šebela Marek, 1. asistent – Polonec Milan, 2. asistent – Oujezdský Jan

 

Ke druhému venkovnímu zápasu v řadě vyjíždělo pačlavské áčko do Podolí. Opět s nimi vyrazilo hodně fanoušků, kteří hráče po celý zápas povzbuzovali. Především našeho gólmana. V bráně totiž Libora Dopitu tentokrát nahradil Pepa Sypěna, který v mistrovském zápase nastoupil po čtyřleté pauze a v bráně si nevedl vůbec špatně.

První poločas začal celkem vlažně, náznaky šancí byly na obou stranách, ale žádná tutovka. Zdeňa Pučan sice vystřelil hned ve 3. minutě zpoza vápna, ale jeho rána šla mimo. Domácí pak měli šanci z trestného kopu ve 12. minutě, ale Pepa je vychytal. Stejně tak ve 23. minutě, když míč z trestného kopu propadl až k Pepovi, který se vrhl pod nohy domácího hráče a míč zachytil. Skóre se měnilo ve 32. minutě. Kdy Marcel Špatina našel Lukáše Obruču, který vystřelil, jeho ránu však gólman vyrazil nad sebe a v následném souboji Lukáš vyhrál a míč dorazil do brány. Vedeme 0:1.

Ve druhém poločase opět moc tutových šancí nebylo, jen takové poloviční. Domácí dostali naše hráče pod tlak a snažili se o vyrovnání. Pačlavskému áčku dělalo problémy napadání domácích, což našim znemožňovalo dát míč na zem a hrát pěkný kombinační fotbal. Šance, které stojí za zmínku, se udály až ke konci zápasu. V 75. minutě se Lukáši Obručovi povedlo obejít obránce u rohového praporku a nahrát před bránu Pučimu na malé vápno. Gólman však míč chytil. O pět minut později si Lukáš nahrál tentokrát s Marcelem Špatinou, první jmenovaný poslal míč před bránu, ale Martin Grepl i s domácím obráncem míč proběhli a ten šel těsně vedle brány. O chvíli později zahrával Mário Špatina roh, ale Peťa Knap trefil pouze obránce. Změna skóre nastala v 83. minutě, kdy Lukáš Obruča skvěle obešel 3 domácí hráče a prostřel gólmana, čímž navýšil naše vedení na 0:2. Tím také pojistil naši výhru a zajistil nám 3 body.

 

Další zápas sehraje „A“ družstvo tentokrát na domácí půdě. Hraje se v sobotu 12. 5. 2018 proti Soběšicím. Začátek utkání je v 16:30 hod., tak neváhejte a přijďte povzbudit pačlavské áčko.

 

Miriam Soldánová

 

 
Obec
Pačlavice