Obec
Pačlavice
        

   

              
 

Ke stažení

Rozpis

Tištěné rozpisy jsou pro Vás k dispozici na domácích zápasech. 

Kromě utkání ve Švábenicích se na všechna venkovní utkání jede autobusem. 

 
Ivanovice - Pačlavice "B" 6:1 (3:0)

Sezona 2017 – 2018                                                Okres Vyškov 3. třída skupina A

20. kolo 6. 5. 2018

 

Ivanovice – Pačlavice „B“                                        6:1 (3:0)


Hlavní rozhodčí: Burian Miloslav. 1.as. Vinklárek Václav, 2. as. Štrajt Jindřich


Sestava hosté:                         1 Navrátil Daniel

14 Navrátil Marek       9 Navrátil Luděk       11 Dostalík Petr       2 Kocourek Tomáš

  3 Knap Petr         7 Kapounek Zdeněk        4 Veselý Leoš         8 Božák Jan

                               10 Vincenec Tomáš      6 Vincenec David

12 Wehrenberg Lukáš, 13 Dostalík Ondřej, 15 Soldán Jiří, 16 Kuchtík Jan


Branky hosté: 1 Dostalík Petr 75´

Přihrávky: 1 Veselý Leoš 75´

Karty: ŽK Navrátil Marek 27´


Souhrn utkání:

V zápase s vedoucím mužstvem tabulky jsme postrádali několik hráčů základního kádru (Dopita, Kozák, Hádlík, Zbořil), které nahradili hráči A kádru Petr Dostalík, Petr Knap a Tomáš Vincenec.

Domácí začali náporem a již v šesté minutě po faulu Marka Navrátila zahrávají trestný kop, tečovaná střela končí v síti naší branky 1:0. Ve 13´ předvedl Dan Navrátil jeden ze super zákroků, když vyrazil střelu z otočky vypálenou ze vzdálenosti deseti metrů. Ve 20´ první a poslední nebezpečnou střelu prvého poločasu na domácí branku poslal Zdeněk Kapounek a ve 27´ dostává za faul ŽK Marek Navrátil. Z nařízeného trestného kopu se po vydařené střele mohl v brance Dan Navrátil jen ohlédnout, Ivanovice vedou 2:0. Ve 40´ své vedení ještě navyšují, když ve skrumáži po dalším trestném kopu tečují míč do naší branky 3:0. V tomto poločase nás domácí přehrávali po celé čáře, v záloze jsme neudrželi míč a útok neexistoval. Přetížená obrana pak kupila chyby, což se projevilo na skóre.

Pro druhý poločas přeskupil trenér Jirka Soldán naše síly, když vysunul do útoku Petra Dostalíka a na místo předstopera se stáhl Petr Knap. Tato úprava byla znát, již ve 47´ tvrdě vystřelil Peťa Dostalík, domácí brankář vyrazil jen s potížemi a v další minutě hrozí ranou nad břevno Leoš Veselý. I když se hra částečně vyrovnala, domácí těžili z rychlých protiútoků a po jednom z nich třel míč těsně tyčku naší branky. V téže minutě odskočil před naším pokutovým územím balon Zdeňkovi Kapounkovi a domácí se pohodlně dostávají do vedení 4:0. V 60´ trefuje Peťa Dostalík tyč a v 69´ po rozehrávce nepřímého kopu v pokutovém území domácích a naší zpětné přihrávce domácí brankář naši slabou ránu kryje. Nedáš – dostaneš, v 70´ propadá při bránění Ondra Dostalík a domácí opět pohodlně zvyšují na 5:0. V 75´ jsme se konečně dočkali, když si na centr Veselého naběhl neúnavný Petr Dostalík a chytře přeloboval brankáře. Snižujeme na 5:1. Bohužel závěrečné slovo patřilo opět domácím, když v 86´ vytvořili tlak před naším pokutovým územím a po něm zvyšují na konečných 6:1.

 

Závěr:

Domácí byli v tomto utkání lepším týmem a ukázali, že tabulku soutěže nevedou nadarmo. Nás čeká po dvou utkáních venku zápas na domácí půdě v neděli 3. 5. 2018, kdy hostíme od 16:00 hodin mužstvo Chvalkovic.

 

Bocian

 
Obec
Pačlavice